Сьогодні на площі Галицькій у Львові – традиційна «Варенична збірка» допомоги бійцям

12:08 10 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Ірини Жезло в інтернет-мережі «Facebook»

Волонтер Галина Левицька запрошує патріотів України до пам'ятника королю Данилу.

Активіст Галина Левицька повідомила на своїй сторінці в соціальній інтернет-мережі:

«На жаль, змінити рух планет ми не можемо. Зупинити прихід дощової осені, а за нею – і снігової зими, теж не в наших силах. Але ми, волонтери ВГ «Король Данило», разом з ВАМИ можемо допомогти нашим захисникам відчути тепло нашої підтримки.

Зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю теплої білизни, шкарпеток, берців. Тому, поки ще відносно тепло, ми запланували провести нашу традиційну «Вареничну збірку» в дещо розширеному форматі.

Гарячі страви будуть для Вас готуватись з 8:00 години РАНКУ!!! і АЖ до ВЕЧОРА!!! Пропонуємо на сніданє гаряченькі, свіженькі, рум’ясненькі дерунці зі сметанкою, і до ранішньої кави солоденькі млинчики і божественну випічку від ВС «Серця Лева». На обід будуть ексклюзивні страви приготовані на мангалі. А в післяобідній час –

Наші невтомні волонтери будуть чекати Вас як звикло на площі Галицькій біля пам’ятника королю Данилу. Пожертви у вигляді кави, цигарок, протизастудних препаратів, в'язаних тепленьких шкарпеток і в грошовому еквіваленті вітаються! Все на благо, все для захисників!».

Галина Левицька написала це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів