Сьогодні на «Арені Львів» буде видовище з підрахунку голосів

15:22 25 жовтня 2015 р.

Прийматимуть підраховані бюлетні від виборчих комісій на стадіоні «Арена Львів».

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі, повідомив голова Львівської міської виборчої комісії Ігор Сліпецький.

-  У нас нововведення. Ми у Львові маємо шість районних виборчих комісій, Виникківська територіальна, Брюховецька та Руднянька. Шість міських районних львівських та львівська міська будуть приймати протоколи на Арені Львів, - каже Ігор Сліпецький.

Такий вибір він пояснює двома причинами. Перша - "Арена Львів" є державною структурою, то ж за її оренду інша державна структура не платить грошей.  А друга – законодавчі нюансами. 

- По друге законодавець прописав дивну річ, яку ми не зрозуміли. Є, так зване, транспортування виборчої документації. Вона транспортується з дільничої виборчої комісії до міської виборчої комісії. Проте бюлетені депутатів до обласної ради здають в одному місці, а бюлетні на мера і депутатів міськради – в іншому. Якщо би бюлетні до області везли до центру міста, в Ратушу, то в той час би машина з мерськими і місцевими депутатами залишалася би на околиці міста. Її би треба було охороняти. Це би була небезпека зберігання тих бюлетенів. Тоді було прийнято рішення комісії, щоби ми всі зібралися разом, щоби привезли бюлетені в одне місце, де би вони були взяті під охорону і дільничі комісії можуть здавати бюлетені всім. А представники партій можуть спостерігати за цим всім.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:14 1 жовтня 2020 р.

Рейтинг повідомив, який міський голова подобається виборцям

45% опитаних вважають, що для кандидата на міського/сільського голову важливіше вирішувати поточні проблеми. Водночас, майже стільки ж (43%) переконані, що йому важливіше пропонувати стратегію розвитку населеного пункту.

Рубрика: Політика

11:49 1 жовтня 2020 р.

Соціологи назвали п'ять партій, які умовно перемагають на місцевих виборах

За результатами агрегованого рейтингу партій на місцевих виборах умовний 5% бар’єр долають п’ять партій: «Слуга народу» 15,5% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори, «Європейська солідарність» – 11,4%, «Опозиційна платформа – За життя» – 11,4%, «Батьківщина» – 8,3% та «За майбутнє» – 6,2%.

Рубрика: Політика

15:32 30 вересня 2020 р.

У Яворівській РДА - новий голова

Сьогодні, 30 вересня, у Яворівській районній державній адміністрації відбулось офіційне представлення нового керівника району. Новим очільником став Юрій Шпак.

Рубрика: Політика

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу