Сьогодні на «Арені Львів» буде видовище з підрахунку голосів

15:22 25 жовтня 2015 р.

Прийматимуть підраховані бюлетні від виборчих комісій на стадіоні «Арена Львів».

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі, повідомив голова Львівської міської виборчої комісії Ігор Сліпецький.

-  У нас нововведення. Ми у Львові маємо шість районних виборчих комісій, Виникківська територіальна, Брюховецька та Руднянька. Шість міських районних львівських та львівська міська будуть приймати протоколи на Арені Львів, - каже Ігор Сліпецький.

Такий вибір він пояснює двома причинами. Перша - "Арена Львів" є державною структурою, то ж за її оренду інша державна структура не платить грошей.  А друга – законодавчі нюансами. 

- По друге законодавець прописав дивну річ, яку ми не зрозуміли. Є, так зване, транспортування виборчої документації. Вона транспортується з дільничої виборчої комісії до міської виборчої комісії. Проте бюлетені депутатів до обласної ради здають в одному місці, а бюлетні на мера і депутатів міськради – в іншому. Якщо би бюлетні до області везли до центру міста, в Ратушу, то в той час би машина з мерськими і місцевими депутатами залишалася би на околиці міста. Її би треба було охороняти. Це би була небезпека зберігання тих бюлетенів. Тоді було прийнято рішення комісії, щоби ми всі зібралися разом, щоби привезли бюлетені в одне місце, де би вони були взяті під охорону і дільничі комісії можуть здавати бюлетені всім. А представники партій можуть спостерігати за цим всім.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:33 15 квітня 2021 р.

Як олігархи будуть перетворюватися на бізнесменів: президент запропонував законопроєкт про статус олігарха

Сьогодні, 15 квітня, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що запропонував Раді нацбезпеки та Офісу Голови держави у співпраці з Антимонопольним комітетом розробити новий законопроєкт щодо олігархів.

Рубрика: Політика

20:36 15 квітня 2021 р.

Старост пропонуватимуть радам їхні голови: одна кандидатура матиме один шанс для затвердження

Старостинський округ утворюється відповідною сільською, селищною, міською радою у складі одного або декількох населених пунктів (крім адміністративного центру територіальної громади), на території якого (яких) проживають не менше 500 жителів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу