Сьогодні й завтра пройде Форум громадських організацій Львова

11:10 18 вересня 2015 р.


Фото: tvoemisto.tv

Упродовж двох днів представники третього сектору матимуть змогу обмінятися досвідом, дізнатися про «історії успіху» та можливості організаційного розвитку, фінансування, а також про правові аспекти функціонування ГО.

«18-19 вересня Інститут міста проведе Форум громадських організацій Львова. Упродовж двох днів представники третього сектору Львова матимуть змогу обмінятися досвідом, дізнатися про «історії успіху» та можливості організаційного розвитку, фінансування, а також про правові аспекти функціонування ГО. Окрім того, представники громадських організацій та ініціатив зможуть спільно напрацювати ідеї проектів під час інтерактивних воркшопів», – повідомили сьогодні, 18 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«Серед спікерів заходу: віце-ректор з питань призначення та місії Українського католицького університету Мирослав Маринович, міський голова Львова Андрій Садовий, президент Міжнародної благодійної організації Фонд Східна Європа Віктор Лях, підприємець-ресторатор, співзасновник проекту «Тепле місто» (Івано-Франківськ) Юрій Филюк, засновник та координатор Української мережі енергетичних інновацій «Greencubator», один із організаторів «TEDxKyiv» (Київ) Роман Зінченко, менеджер з комунікації ініціативи Реанімаційний Пакет Реформ Андрій Андрушків, координатор Громадянської мережі «ОПОРА» (Київ) Олександр Неберикут, керівник Західноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження», кандидат політичних наук Оксана Дащаківська, директор програм ІСАР «Єднання», кандидат історичних наук Оксана Руда, спеціаліст зі зв’язків з громадськістю, ГО «Гараж Генг» (Велика ідея) Денис Бортніков.

Форум громадських організацій відбуватиметься в приміщенні ресторану «Ратуша» на площі Ринок, 1. Додаткова інформація – за посиланням info@city-institute.org або за тел. 254-60-81.

Захід реалізує Інститут міста та відділ громадського партнерства Львівської міської ради в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», який впроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих регіональних влад за фінансової підтримки МЗС Норвегії».

dailylviv.com

До теми

13:39 27 жовтня 2021 р.

Спорудження паркана на східному кордоні ЄС профінансують 12 країн

На початку жовтня група з 12 країн ЄС закликала Брюссель швидко розробити конкретні рішення та категоричну відповідь для боротьби з інструменталізацією нелегальної міграції та інших гібридних загроз, що постають з боку Білорусі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу