«Слуга народу» зможе сформувати однопартійну більшість, – попередні дані ЦВК

11:05 22 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: radiosvoboda.org

Пропрезидентська партія «Слуга народу» зможе сформувати більшість у Верховній Раді дев’ятого скликання без залучення партій-партнерів.

Про це повідомило в понеділок, 22 липня, «Радіо Свобода», де також розповіли: «Такими є попередні результати виборів за партійними списками та в мажоритарних округах, які наводить зранку 22 липня сайт Центральної виборчої комісії. Понад 120 місць «Слуга народу» матиме за результатами голосування за списки політичних партій. Ще понад 110 депутатів партія Зеленського проводить до парламенту в мажоритарних округах».

«Таким чином, «Слуга народу» матиме понад 230 місць у новій Верховній Раді. Цього достатньо для одноосібного формування керівних органів парламенту та призначення уряду», – поінформувало також «Радіо Свобода»,

«Союзників пропрезидентська сила змушена буде шукати для ймовірних змін до Конституції. Для цього необхідна підтримка понад 300 депутатів парламенту», – розповіло також «Радіо Свобода»,

«Після підрахунку понад 46% протоколів партія «Слуга народу» має підтримку понад 42% учасників голосування, свідчать дані ЦВК», – поінформувало також «Радіо Свобода»

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини