Слідчий комітет РФ розшукує нардепа зі Львівщини

10:25 11 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 1035


Фото: uapress.info

Народний депутат Володимир Парасюка оголошений у міжнародний розшук за наругу над державним прапором РФ.

У Слідчому комітеті Російської Федерації (СКР) заявили, що народного депутата України Володимира Парасюка заочно взято під варту та оголошено в міжнародний розшук. У своєму повідомленні СКР зазначає, що він причетний до нападу в березні 2016 року на генеральне консульство РФ у Львові й наруги над державним прапором РФ.

Крім того, слідство встановило, що в 2014 році на посольство Росії в Києві напали Володимир Романцов, Олексій Бакай та Володимир Назаренко. Як струджують у СКР, вони «брали активну участь в умисному псуванні майна російської дипмісії», а Назаренко також «брав участь в нарузі» над прапором РФ.

«На підставі зібраних слідством доказів, зокрема відеозаписів, отриманих із відкритих джерел, і результатів судових експертиз винесено постанови про притягнення зазначених осіб як звинувачених у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 360 Кримінального кодексу РФ (напад на установу, яка користується міжнародним захистом, вчинений із метою ускладнення міжнародних відносин)», – повідомляє СКР.

Назаренка й Парасюка також звинувачують у нарузі над російським прапором (стаття 329 Кримінального кодексу РФ). Зазначених осіб оголошено в міжнародний розшук, і за клопотанням слідства судом щодо них заочно обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту», – повідомляє також СКР.

СКР також зазначив, що українські правоохоронні органи тривалий час ведуть своє розслідування щодо вказаних фактах – і поки «нікого до кримінальної відповідальності не притягнуто».

«Попри те, що українська сторона фактично відмовила у виконанні запитів російського слідства про правову допомогу, Слідчий комітет продовжує активну роботу щодо встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності всіх осіб, які брали участь у зазначених нападах на російські зарубіжні установи (у 2014–2016 роках. – Ред.)», – повідомили також к СКР.

Про це поінформували сьогодні, 11 жовтня, в інтернет-виданні «Українська правда».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Книга "Страсті Христові" про художника Василя Курилика

Рубрика: Культура

Кого підтримає Кремль на виборах-2019

Рубрика: Політика

«Міс Львів-2018» : 14 конкурсанток-фіналісток

Рубрика: Культура

Як смітник стає полігоном: співпраця ОМС і приватного інвестора

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-6-2018: імпорт товару і послуги

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу