Шість фракцій у Львівській міськраді закликали провести пленарне засідання

14:22 24 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Чергове пленарне засідання ЛМР відбудеться 30 червня.

«Шість фракцій у Львівській міській раді підписали спільне звернення щодо проведення чергового пленарного засідання», – повідомили сьогодні, 24 червня, в прес-службі ЛМР, де також розповіли подробиці:

«Як повідомили в управлінні «Секретаріат ради», шість фракцій у Львівській міській раді підписали спільне звернення щодо проведення чергового пленарного засідання. Його, зокрема, підписали фракції «Об’єднання «Самопоміч», «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», «Громадянської позиція» у Львівській міській раді, «Громадського руху «Народний контроль», Фракція «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», «Українська галицька партія». Подаємо текст звернення повністю:

«Спільне звернення щодо проведення чергового пленарного засідання Львівської міської ради

9 червня 2016 року наше місто опинилося за крок до кровопролиття. Вважаємо, що картинки штурму приміщення Львівської міської ради на національних телеканалах – це не ті приводи, які мав би продукувати Львів для інформаційного простору нашої держави.

Переконані, що в час неоголошеної російсько-української війни на сході країни Львів має демонструвати інший підхід до ведення місцевої політики та врегулювання конфліктів. Насильство ще ніколи не приводило до порозуміння, а призначення винних не вирішувало саму проблему. Трагедія, яка сталася на Грибовицькому сміттєзвалищі, має об’єднати усіх нас для пошуку оптимального шляху вирішення питання поводження зі сміттям у місті Львові, а не стати приводом для зведення політичних порахунків. 

За часи незалежності України  у Львові неодноразово виникали гострі соціальні питання, які змушували десятки, сотні і, навіть, тисячі львів’ян приходити під стіни Ратуші із словами протесту та вимогою до депутатів і міського голови вжити тих чи інших заходів. У таких випадках народні обранці завжди надавали слово для виступу на пленарному засіданні представникам протестуючих громадян і спільно радилися та шукали шляхи виходу із ситуації в інтересах громади міста. 

Громадськість нашого міста завжди була мудрою і вимогливою, але виваженою і не схильною до насильства. Саме завдяки такій позиції львів’ян у нашому місті доступ до адміністративної будівлі міської ради є вільним і навіть у такі складні для держави часи, як проведення АТО, для мешканців міста ніколи не було перешкод, щоб прийти і подивитись як працюють їхні обранці.

Психологічний та фізичний тиск на депутатів безпосередньо у сесійній залі, серед яких майже третина жінки, аж ніяк не може бути ознакою принциповості чи патріотизму, і жодним чином не наближує наше місто та  країну до перемоги у війні чи у питаннях євроінтеграції. Не ставимо під сумнів право громадян на протест. Проте звертаємо увагу, що протест повинен бути виражений у формі, притаманній цивілізованим суспільствам. 

30 червня 2016 року відбудеться чергове пленарне засідання Львівської міської ради. Сесійна зала міської ради має обмежену кількість місць і об’єктивно не може вмістити усіх охочих. 

Для вирішення цієї проблеми Львівська міська рада однією з перших серед міських рад України запровадила он-лайн трансляції пленарних засідань в мережі Інтернет та на великому екрані в холі Ратуші. Запрошуємо усіх охочих переглянути події пленарного засідання Львівської міської ради через інтернет-трансляцію на lvivrada.gov.ua.

Охочих виступити на пленарному засіданні та донести до депутатів думку середовищ, які вони представляють, просимо до проведення пленарного засідання подати інформацію у Секретаріат міської ради із зазначенням свого представника, причини та теми виступу на пленарному засіданні. Гарантуємо резервування у сесійній залі місць для таких представників та голосування за надання їм слова.

Прихильників силових методів ведення дискусій та вирішення конфліктів запрошуємо доєднатися до лав Збройних Сил України. Дякуємо громаді міста Львова за мудрість та розуміння».

dailylviv.com

До теми

17:54 12 квітня 2021 р.

Влада Росії погрожує знищенням України-держави і воєнними трибуналами та розстрілами від імені окупаційного режиму

Український політолог Максим Розумний нагадав про 12 рис путінської Росії, яка через агресію проти України погрожує цивілізованому світові.

Рубрика: Політика

17:27 12 квітня 2021 р.

Телеканал Sky News показав відео з масштабним табором російських військ біля кордонів України

У мережі з'явилося відео з масштабним табором російських військ біля України. Цей табір дислокований майже в двох сотнях кілометрів від державного кордону.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу