Шестеро новообраних депутатів Львівської обласної ради відмовилися отримувати депутатське посвідчення

18:28 20 листопада 2020 р.

Шестеро осіб, які 25 жовтня на місцевих виборах були обрані до Львівської обласної ради, написали заяви про відмову ставати депутатами обласного парламенту.

Про це кореспонденту Leopolis.news повідомили у Львівській обласній територіальній виборчій комісії, пише DailyLviv

Усього до складу Львівської обласної ради 8-го скликання обрано 84 особи. Для того, щоб остаточно отримати статус депутата вони повинні написати особисту заяву про згоду на реєстрації їх новообраними депутатами або заяву про відмову.

Як розповів голова Львівської ОТВК Андрій Лозинський, наразі лише 38 осіб підтвердили своє бажання бути депутатами обласної ради. Для того, щоб рада могла зібратись на своє засідання такі заяви повинні написати щонайменше дві третини від складу ради. Лише в «Батьківщині» усі обрані депутатами написали такі заяви. Жодної заяви про згоду на реєстрацію ще не подали новообрані депутати від партії «Самопоміч».

Шестеро новообраних депутатів Львівської обласної ради відмовилися отримувати депутатське посвідчення. У партії «Батьківщина» такі заяви написали Михайло Цимбалюк та Наталія Тимчій, у партії «За Майбутнє» – народні депутати Тарас Батенко та Ярослав Дубневич, у Народному Русі України – Ярина Лучко та Надія Тимків.

Львівська райрада: пройшли п'ять партій

Новий портрет Львівської облради

dailylviv.com

До теми

17:33 1 грудня 2020 р.

У Львівській обласній раді почалася публічна співпраця Європейської солідарності і Слуги народу

Першим заступником голови Львівської обласної ради обрали Євгенія Гірника (ВО "Батьківщина"), а заступником - Юрія Холода ("Слуга народу"). З ініціативи Ірини Гримак - представниці "Європейської солідарності".

Рубрика: Політика

14:42 1 грудня 2020 р.

Головою Львівської обласної ради обрали Ірину Гримак з ЄС. Бюлетені хочуть перевірити в поліції

Такі результати таємного голосування депутатів, що відбулося сьогодні у сесійній залі Львівської обласної ради. Перед ним у залі сталася гаряча дискусія щодо позначок у бюлетені і виступів двох кандидатів з програмами.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу