Щодня зі Львова до столиці їде тисяча активістів

16:32 2 грудня 2013 р.

Фото до новини


Фото: zolochiv.net

Кияни добровільно розселяють мітингувальників із найбільшого міста Західної України у своїх квартирах.

Кореспондент «Gazeta.ua» Ольга Швед розповідає сьогодні, 2 грудня, в публікації «Щодня до столиці зі Львова їде тисяча активістів, кияни розселяють їх у свої квартири»:

«Зі Львова у ніч з 1 на 2 грудня відправили до Києва понад 1000 мітингувальників. Перевезення здійснювали координатори від обласної ради, політичних опозиційних партій і приватні перевізники.

На телефон гарячої лінії Координаційного штабу Львівської обласної ради надходять дзвінки від львів'ян, які хочуть поїхати на Євромайдан у столицю. Усім охочим місць вистачає.

«Щодня із лише нашого координаційного штабу відправляємо 10 автобусів від львівських автоперевізників, приватного транспорту, є навіть автобус із чеськими номерами. Дівчата із штабу ведуть список охочих поїхати, віддаємо перевагу міцним хлопцям і чоловікам, дівчаток і старших намагаємося відмовити. Але якщо хтось дуже сильно їхати – то відправляємо. Від опозиції також виїжджає багато автобусів, ще більше – приватним транспортом. Записатися можна у наметі на Євромайдані у Львові біля пам'ятника Шевченкові», – каже співкоординатор львівського майдану Василь Молдаван.

Жителів Львівщини, які приїжджають на підтримку Майдану до Києва, просять реєструватися в будинку Київської міськдержадміністрації (Хрещатик, 36).Також в Києві діють два пункти харчування – в Будинку профспілок (1 поверх) та безпосередньо на Майдані Незалежності.

У Києві мітингувальників зі Львова розселять по квартирах киян. Мешканці столиці самі звертаються до координаторів із пропозицією надати тимчасове житло приїжджим на мітинг.

«Ми вже поселили 600 львів'ян, ще півтисячі хлопців і дівчат, які зранку приїхали, за день розселимо. Кияни пропонують дуже комфортні умови, усі будуть спати не в спальниках, а на ліжках, їх годуватимуть, приймають дуже гостинно. Пропозицій допомоги від столичних готелів чи хостелів не надходило», – каже координатор із розселення у столиці львів'ян Ігор. Львів'яни, які не поїхали у столицю, збираються з обіду на мітингу у Львові».

Як повідомляв «ЩЛ», Координаційна обласна рада оголосила на Львівщині максимальну мобілізацію для підтримки Євромайдану в Києві.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів