Шахтарі з Антрациту на Луганщині відмовилися воювати на боці терористів, – РНБО (відео)

14:29 19 червня 2014 р.


Фото: comments.ua

Про це повідомив у четвер речник інформаційного центру Ради національної безпеки і оборони Володимир Чеповий.

Як передає сьогодні, 19 червня, кореспондент УНІАН, речник інформаційного центру Ради національної безпеки і оборони Володимир Чеповий повідомив у четвер на брифінгу: «В місті Антрацит до центрального входу шахти «Комсомольська» прибули озброєні особи у формі казаків РФ та заблокували автобус із від’їжджаючими зі зміни шахтарями. Бойовики намагалися примусити шахтарів заявити про перехід на сторону так званої «Луганської народної республіки, отримати зброю та прямувати до села Дьякове Луганської області для протидії силам АТО. Шахтарі відповіли категоричною відмовою».

Володимир Чеповий повідомив також: «Бойовики самопроголошених «ДНР» та «ЛНР» мають намір активізувати диверсійні методи діяльності. В цьому контексті вони приділяють особливу увагу підготовці до проведення терористичних актів на території України, зокрема на об’єктах життєзабезпечення, громадських та житлових будівлях».

Орім того, Чеповий зазначив, що сепаратистами готуються нові інформаційні кампанії, спрямовані на розпалювання ворожнечі між населенням сходу і заходу України.


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу