Шахтарі з Антрациту на Луганщині відмовилися воювати на боці терористів, – РНБО (відео)

14:29 19 червня 2014 р.


Фото: comments.ua

Про це повідомив у четвер речник інформаційного центру Ради національної безпеки і оборони Володимир Чеповий.

Як передає сьогодні, 19 червня, кореспондент УНІАН, речник інформаційного центру Ради національної безпеки і оборони Володимир Чеповий повідомив у четвер на брифінгу: «В місті Антрацит до центрального входу шахти «Комсомольська» прибули озброєні особи у формі казаків РФ та заблокували автобус із від’їжджаючими зі зміни шахтарями. Бойовики намагалися примусити шахтарів заявити про перехід на сторону так званої «Луганської народної республіки, отримати зброю та прямувати до села Дьякове Луганської області для протидії силам АТО. Шахтарі відповіли категоричною відмовою».

Володимир Чеповий повідомив також: «Бойовики самопроголошених «ДНР» та «ЛНР» мають намір активізувати диверсійні методи діяльності. В цьому контексті вони приділяють особливу увагу підготовці до проведення терористичних актів на території України, зокрема на об’єктах життєзабезпечення, громадських та житлових будівлях».

Орім того, Чеповий зазначив, що сепаратистами готуються нові інформаційні кампанії, спрямовані на розпалювання ворожнечі між населенням сходу і заходу України.


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу