Сформовано «депутатське об'єднання щодо врегулювання конфлікту»

17:16 26 січня 2014 р.

Фото до новини


Фото: radiosvoboda.org

Зокрема воно пропонує відставку уряду, скасування диктаторських законів і реальну амністію усім протестувальникам.

Народні депутати України оголосили про об'єднання, яке буде сприяти «консолідації, зняття внутрішнього протистояння, налагодження діалогу для невідкладного прийняття необхідних рішень, виключивши можливість введення надзвичайного стану в країні». Депутати, серед яких Литвин, Єремеєв, Мошенський, Тимошенко, Сергієнко, Івахів, Рудьковський, Мартиняк, Атрошенко, Благодир, Шаповалов, Лабазюк, Ващук, Пилипишин, Поплавський, Балога, Петьовка (список є відкритим) зазначають, що будуть «надавати переконливі, правдиві відповіді суспільству на всі поставлені ним питання». Зокрема йдеться про:

– відставку Кабінету міністрів України;

– скасування законів, проведених через Верховну Раду України 16 січня 2014 року, окрім Закону про Державний бюджет України на 2014;

– прийняття політичного рішення про повернення до парламентсько-президентської форми правління;

– прийняття Закону про реальну амністію усіх учасників подій, пов’язаних з масовими акціями протесту;

м здійснення зустрічних кроків щодо звільнення адміністративних будівель, розблокування урядового кварталу з відведенням спецпідрозділів.

На думку депутатів, Верховна Рада має запрацювати з 28 січня. На порядку денному має бути врегулювання політичної кризи та узгодження плану роботи.

«Ми пропонуємо сторонам конфлікту взяти публічні зобов’язання утримуватися від силових зіткнень, інший незаконних рішень та дій, привести вже прийняті рішення до вимог Законів і Конституції», – зазначають депутати.

Зазначимо, що серед підписантів – 12 позафракційних, а також п’ятеро – з фракції «Партії Регіонів», які входять до так званих груп Литвина та групи Балоги.

Про це повідомляє сьогодні, 26 січня, «День».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини