Севастопольська бригада тактичної авіації продовжує тримати оборону

18:14 3 березня 2014 р.


Фото: radiosvoboda.org

Про це повідомив у понеділок керівник медіа-центру Міноборони України в Криму Владислав Селезньов.

За його словами, у Бельбеку біля КПП Севастопольської бригади тактичної авіації близькі українським військовим льотчикам і небайдужі люди змогли відстояти частину від російських автоматників. Селезньов повідомляє також:

«Разом ми сила! У ці хвилини, а також протягом минулих декількох годин живим щитом у КПП Севастопольської бригади тактичної авіації (це в селищі Любимівка під Севастополем) стоять рідні, близькі й просто небайдужі люди на підтримку військових льотчиків. Тут багато журналістів. 1,5 години тому приїхала вантажівка з російськими автоматниками, які приїхали поцікавилися, яке рішення прийняли авіатори й коли вони здадуться на милість нової кримської влади. Авіатори відмовилися прийняти умови незваних «гостей», і ті з криками «ну ми вам ще дамо й покажемо» вийшли».

За словами Селезньова, завершилася зустріч екс-командувача Дениса Березовського, який перейшов на сторону Росії, та підконтрольного Росії самопроголошеного прем’єра Аксьонова з морськими піхотинцями. Керівник медіа-центру Міноборони України в Криму повідомив про неї: «Командування 1 обмп на чолі із Дмитром Делятицьким провело переговори з вищевказаними особами. Дослівно «висловили презирство Березовському, не піддалися на його підлі угоди приєднатися до його армії Криму».

Про це повідомляє сьогодні, 3 березня, «Українська правда»

dailylviv.com

До теми

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу