Сесія Львівської облради відбудеться 5 червня

14:00 4 червня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Президія Львівської обласної ради ухвалили провести її XVІ чергову сесію у вівторок, 5 червня.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної ради, де також опублікували порядок денний сесії. Голова  Львівської обласної ради Олександр Ганущин розповів: «Президія рекомендує на розгляд сесії майже 50 питань. Є пропозиція не збільшувати кількість питань порядку денного, аби розглянути їх за одне пленарне засідання. Загалом порядок денний був сформований добре, тому сподіваюся на ефективний розгляд питань 5 червня».

Олександр Ганущин доповнив: «Найбільше дискусій під час засідання президії точилося щодо питання, пов’язаного з інформацією про поточний і капітальний ремонт автомобільних доріг. Дійсно є серйозні труднощі стосовно того, що сьогодні державний бюджет в частині прогнозованих митних надходжень, котрі мали б піти на дороги, – не виконуються», – поінформував також Олександр Ганущин.

Голова Львівської обласної ради доповнив: «Маємо невелике, на мою думку, «провисання» по тому, як буде працювати Державний дорожній фонд. Відтак депутати планують заслухати «дорожнє» питання і визначитися з цього приводу».

dailylviv.com

До теми

22:48 22 червня 2021 р.

У Львові вперше за 30 років Незалежності військова техніка вторглася на територію УГКЦ

Львівська Архиєпархія УГКЦ заявила про рейдерське захоплення Митрополичих садів. Представники Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення привезли до садів військову техніку. Це відбувається на фоні святкувань 20-ої річниці візиту Святого Івана Павла ІІ, який мешкав у Митрополичих палатах Святоюрського комплексу

Рубрика: Політика

22:51 21 червня 2021 р.

Літнє радіо у Польщі три рази на день говоритиме українською

21 червня рівно о 9 ранку розпочалося 50-те «Літо з радіо». Щодня о 9, 10 та об 11 після випуску новин польською мовою можна слухати новини іноземними мовами: англійською, німецькою та українською.

Рубрика: Політика

21:29 21 червня 2021 р.

Нардеп з Львівщини, який виступав проти вакцинації, став спікером України у ПАРЄ щодо Covid-сертифікатів

21 червня народний депутат зі Львівщини Юрій Камельчук, який пройшов до Верховної Ради від партії "Слуга народу", став спікером у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) від України з питань "Covid-паспортів та сертифікатів".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу