Сесія Львівської обласної ради пройде 20 березня

13:45 6 березня 2018 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

Президія облради запланувала винести на розгляд депутатів близько 70 питань.

У прес-службі Львівської обласної ради повідомили у вівторок, що її сесія пройде у вівторок, 20 березня. Відповідне рішення депутати ухвалили під час засідання президії сьогодні, 6 березня.

«На чергову сесію заплановано винести на розгляд депутатів близько 70 питань. Зокрема, основні з них стосуватимуться звітів про виконання обласних цільових програм, які завершили свою дію в 2017 році, а також звіту щодо виконання обласного бюджету та програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області», – розповіли також в облраді.

«Окремим питанням стоїть звіт голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина за 2017 рік. Як зауважив очільник облради, порядок денний згрупований по основних напрямках – бюджетні питання, майнові, екологічні», – поінформували також в облраді.

Олександр Ганущин розповів: «У фінансовому блоці плануємо розглянути розподіл вільних залишків. Це важливе питання для економіки та господарки області, бюджетних установ. Також заслухаємо інформацію щодо стану проведення реформи децентралізації у Львівській області та схвалення змін до проекту перспективного плану спроможних територіальних громад».

dailylviv.com

До теми

13:16 31 липня 2021 р.

Колишня львів'янка стала першою жінкою-командувачкою у Збройних Силах України на генеральській посаді

Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ про призначення полковника медичної служби, головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони Тетяни Остащенко на посаду Командувача Медичних сил Збройних Сил України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу