Сержанти і офіцери ЗСУ грають в одній спорткоманді, – полковник

16:03 1 грудня 2015 р.

Офіцери вищого рангу в Збройний силах США навіть на спортивній формі мають позначки, які вказують на їхнє звання. А ось нижчі військові чини такого не мають. Проте спільним заняттям спортом це не заважає.

Про це сьогодні,1 грудня, під час дискусії «Статутні відносини та позастатутні традиції військовослужбовців у збройних силах США та України», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив командир відділення, старший сержант Збройних сил США Томас Чік (Thomas Cheek).

- Часом, для розваги, у футбол, може грати команда офіцерів проти команди сержантів. Проте такого не може бути, щоби у грі хтось піддавався генералові, аби той не образився і не покарав сержанта, - каже сержант Збройний сил США Тарас Вінтоняк.

Хоча Томас Чік зауважив, що в американській армії була дідівщина. Як і у всіх арміях. Але зараз намагаються цього позбутися.

- Так, таке трапляється час від часу, але ми намагаємося його усунути, - каже він.

Що стосується гри у футбол українських військовослужбовців, то, за словами керівника Регіонального медіа-центру Міноборони України (м. Львів), полковника Збройних сил України Олександра Поронюка, у нас в одній команді можуть грати і офіцери, і сержанти.

- У нас солдати роти зі своїм командиром можуть грати проти іншої такої ж роти. При цьому командири, маючи більше практичного досвіду та спортивні навики, дають фору своїм молодшим за званням і за віком підлеглим, - каже він.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:58 29 жовтня 2020 р.

У другий тур виборів мера Львова виходять Андрій Садовий і Олег Синютка, - ТВК

Міська територіальна виборча комісія оголосила результати першого туру виборів мера Львова. У другий тур виходять Андрій Садовий і Олег Синютка, розрив між якими перевищив 20 тис. голосів.

Рубрика: Політика

14:15 29 жовтня 2020 р.

Синютка - Садовому: «Нехай іде з Богом»

Більшість звільняться самі: кандидат на голову Львівської ОТГ, народний депутат від «Європейської Солідарності» Олег Синютка розповів, що буде із нечистими на руку чиновниками команди Садового у новообраній Львівській міській раді.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу