Серед першокурсників військової академії у Львові - 120 випускників військових ліцеїв

15:56 28 серпня 2021 р.

Близько пів сотні курсантів - з сімей військовослужбовців.

Понад 600 першокурсників, 492 юнаки і 114 дівчат, які до цього не мали досвіду служби у війську, сьогодні перед своїми командирами, товаришами і батьками урочисто склали військову присягу на плацу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Про це повідомила пресслужба академії, пише Dailylviv.com.

Благословив першокурсників у добру путь настоятель храму Святого Архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ отець Андрій Хомишин та разом із іншими військовими капеланами окропив їх свяченою водою.

На завершення урочистостей два зведених парадних розрахунки Національної академії, які нещодавно представляли видовий навчальний заклад на параді в Києві, пройшли урочистим маршем. Опісля винуватці свята виконали «Гімн першокурсників». А закінчилося дійство  музичним виступом-дефіле військового оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

З-понад шести сотень юнаків та дівчат, які склали військову присягу, більше 120 – це випускники військових ліцеїв, а ще близько півсотні - з сімей військовослужбовців. 

До теми

13:57 20 січня 2022 р.

Львівський прецедент: УГП скликає конференцію для відкликання депутатів облради

Львівська обласна організація Української Галицької Партії повідомляє про скликання конференції з розгляду питання про внесення пропозиції щодо відкликання депутатів фракції УГП у Львівській обласній раді.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу