Серед ліквідованих прикордонниками під Луганськом бойовиків – тричі судимий рецидивіст «Москва» (відео)

20:33 4 червня 2014 р.


Фото: Інформаційний Спротив

Цей терорист заявив напередодні: «Ми в пастці. Нам дороги назад немає. Нас уб'ють або укри, або рашисти, або чечени. Козаки і чечени грабують нашу землю і посилають нас на...».

Спільнота «Інформаційний Спротив» розповіла в повідомленні «Убитий снайпером «терорист в шапочці» виявився тричі судимим замом Болотова»:

«Емісарам «Інформаційного Спротив» вдалося ідентифікувати терориста ЛНР, загибель якого відображена на всім відомому відео зі штурму Луганського прикордонзагону .

Це Серьога-«Москва» Пуга, людина з найближчого оточення кремлівської маріонетки Болотова , кажуть, був його заступником.

Урочисті похорони «Москви» відбудуться в ДК ім.В.І.Леніна в місті Антрацит. Очікується присутність «еліти» терористичної організації ЛНР.

Тричі судимий Сергій Пуга кинув роботу на шахті і пішов воювати з «хунтою». Після його смерті родина залишилася з кількома невиплаченими кредитами.

Остання позика в кількадесят тисяч гривень була взята близько місяця тому, на «війну». У «Москви» залишилися мати-пенсіонер, дружина й 22-річна донька.

У розмові з друзями Пуги вдалося з'ясувати, що останнім часом «Москва» розчарувався в тому, що відбувається , але виходу з ситуації не бачив. «Ми в пастці, – говорив друзям загиблий. – Нам дороги назад немає. Нас уб'ють або укри , або рашисти , або чечени. Козаки і чечени грабують нашу землю і посилають нас на... Їм все одно кого вбивати».

За даними « Інформаційного Спротиву», за день бойових дій таким як Серьога-«Москва» обіцяють по $500. У гонитві за «довгим рублем» зі шахт звільнилися близько 40% робітників. Тільки от кремлівська пропаганда й криваві гроші Сєрьогє-«Москві» Пузі та його родині щастя не принесли».


Відео: Інформаційний Спротив

dailylviv.com

До теми

11:14 24 липня 2021 р.

У Львові планують відкриття Почесного консульства Італії

Сьогодні, 23 липня, у мерії відбулась зустріч першого заступника міського голови Андрія Москаленка із Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні П’єром Франческо Дзадзо. Відтак під час зустрічі обговорили можливості співпраці щодо програм реставрації та розвитку науково-дослідницьких центрів.

Рубрика: Політика

15:58 23 липня 2021 р.

Військові резервісти з усієї України навчаються на Яворівському полігоні

У навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Яворівський полігон, с Старичі) розпочалися навчання резервістів першої та другої черг.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу