Сенат США пригрозив українській владі санкціями (доповнено відеосюжетами)

12:21 8 січня 2014 р.


Фото: radiosvoboda.org

Верхня палата американського Конгресу попередила, що розгляне їх застосування щодо осіб, відповідальних за насильство щодо мирних демонстрантів, у разі його подальшого вчинення.

Сенат США ухвалив резолюцію на підтримку українського народу і його права на незалежне і демократичне майбутнє. У ній верхня палата американського Конгресу засуджує рішення української влади застосовувати насильство проти мирних демонстрантів 30 листопада, 1 грудня і 11 грудня 2013 року і закликає до негайного притягнення до відповідальності винних у цьому, а також звільнення всіх затриманих учасників мирних демонстрацій, уникнення подальшого насильства щодо мирних демонстрантів й проведення національного діалогу. Натомість американських конгресменів і президента США Барака Обаму сенатори закликали у своїй резолюції, щоб ті «в разі подальшого державного насильства щодо мирних демонстрантів» розглянули – чи «слід застосовувати цілеспрямовані санкції, в тому числі візові обмеження і заморожування активів щодо осіб, відповідальних за накази про насильство або вчинення насильства».

Як інформував «ЩЛ», представники української діаспори в США передали американському президенту список українських чиновників, проти яких закликали ввести санкції, які вже на порядку денному Європарламенту.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу