Сенат США погоджується озброїти Україну (відео)

12:03 19 червня 2015 р.

  • 0

Сенат Конгресу США, попри заперечення Білого дому, схвалив законопроект про видатки на оборону, який, серед іншого, пропонує надати Україні озброєння й іншу військову допомогу.

Законопроект, зокрема, передбачає, що Україні має бути цього року надано військової допомоги на суму у 300 мільйонів доларів, зокрема, радари і протитанкову зброю.
Раніше дещо іншу версію такого законопроекту ухвалила Палата представників Конгресу, і тепер вони мають узгодити спільну версію.
Президент Барак Обама, не згодний із багатьма іншими моментами законопроекту, що не пов’язані з Україною, вже заявляв, що накладе на нього вето.
Про це повідомило Радіо Свобода.

Сполучені Штати посилять санкції проти Росії, якщо ополченці в Донбасі перейдуть у наступ. Про це, як повідомляє Associated Press, заявив офіційний представник Держдепу США Джон Кірбі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:29 29 травня 2020 р.

Граматичні помилки, відсутність структури, розмиті терміни – Львів та Суми проаналізували законопроєкти «Про медіа»

У Львівському пресклубі відбувся відеоміст Львів-Суми: «Повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у законопроєктах «Про медіа» (№2693 і №2693-1): надмірні чи недостатні?».

Рубрика: Політика

11:14 28 травня 2020 р.

Відеоміст Львів-Суми: повноваження Нацради з питань телебачення і радіомовлення - надмірні?

Сьогодні, 28 травня, о 12.00 у Львівському пресклубі - відеоміст Львів-Суми: “Повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у законопроєктах "Про медіа" (№2693 і №2693-1): надмірні чи недостатні?”.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу