Секрет успішності львівських артилеристів – залізна дисципліна й повна секретність, – РНБОУ (відео)

13:24 19 березня 2015 р.

Боєць з позивним «Тихий» – командир одного з найрезультативніших артилерійських з’єднань Збройних Сил України, легенда зони АТО

Боєць з позивним «Тихий» – командир одного з найрезультативніших артилерійських з’єднань Збройних Сил України, легенда зони АТО
Фото: Інформаційно-аналітичний центр Ради національної безпеки і оборони України

У сьогоднішніх «Зведених даних» Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України, зокрема, повідомляється про легенду зони АТО з позивним «Тихий».

Речник штабу Антитерористичної операції, полковник Андрій Лисенко, зокрема, розповів сьогодні, 19 березня, на традиційному щоденному брифінгу:

«До Вашої уваги – ще одна історія про мужніх українських воїнів:

Боєць з позивним «Тихий» – командир одного з найрезультативніших артилерійських з’єднань Збройних Сил України, легенда зони АТО. Влучними залпами його підлеглі зупинили не одну колону російсько-терористичної пошесті, що прийшла на мирну Україну.

Свій перший важливий бій герой прийняв в Луганському аеропорту. Він добре пам’ятає той шалений щільний вогонь, якими вороги, що називали себе тоді «ополченням» вкривали наші позиції.

Однак взяти в кільце воїнів 80-ки (80-ї окремої аеромобільної бригади зі Львова. – «ЩЛ») вони так і не змогли. Завадили грамотні дії командира бригади полковника Андрія Ковальчука. Разом з іншими «Тихий» з боєм покинув аеропорт.

Після відпочинку та оновлення бойової техніки, підрозділ «Тихого» знову вирушив на передову. Якось після вдалої роботи, коли наші артилеристи знищили чергову колону російських військ, які наступали на 32-й блокпост, на них по рації вийшли командири бандформувань з погрозами. Та у відповідь, кремлівські найманці почули від мужніх львівських десантників побажання глибоко сховатись під землю, аби дожити бодай до ранку.

Від влучних ударів гармат «Тихого» постраждала не одна російська частина, як регулярної армії, так і російського спецназу ГРУ та МВС РФ. Секрет успішності львівських артилеристів – вмілий розподіл обов’язків в підрозділі, залізна дисципліна і повна секретність діяльності. Пришвидшують роботу артилеристів також технічні засоби розрахунку вітчизняного виробництва.

«Тихий» з впевненістю дивиться у майбутнє української артилерії. На його думку, як військове керівництво, так і інженери будуть ставитись до артилерії з більшою шаною та увагою. «Боги війни» вже зараз показали свою ефективність».

Про це повідомляється сьогодні, 19 березня, у «Зведених даних», опублікованих на сайті Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України.

dailylviv.com

До теми

23:55 19 травня 2022 р.

Дружині Кучми і доньці Грищука вручили нагрудний знак судді Конституційного суду

У четвер, 19 травня, професорка кафедри теорії та філософії права юридичного факультету ЛНУ імені Івана Франка Оксана Грищук склала присягу судді Конституційного суду.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу