Сех хоче звільнити головного лісівника Львівщини

10:39 21 травня 2014 р.


Фото: control.zik.ua

Ірина Сех просить голову Держагентства лісових ресурсів вирішити питання відповідності зайнятій посаді начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, інформує прес-служба ЛОДА.

Голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех звернулася з листом до голови Державного агентства лісових ресурсів Валерія Чернякова - розглянути та вирішити питання про відповідність займанійпосаді начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрія Тирчика.

У листі голови Львівської ОДА, зокрема, зазначено, що під час сесії обласної ради 29 квітня цього року було заслухано та обговорено інформацію про діяльність лісогосподарських підприємств області.
«За результатами обговорення, депутати обласної ради прийняли рішення визнати організаційно-управлінську роботу начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Тирчика А.Б. деструктивною та звернулися до голови Львівської ОДА з вимогою порушити клопотаня перед керівництвом Державного агентства лісових ресурсів України щодо звільнення пана Тирчика із займаної посади», – йдеться в листі керівника області.

dailylviv.com

До теми

20:01 19 жовтня 2020 р.

Голова ЛОР запропонував замовити заборонену книгу «Справа Василя Стуса» для кожної бібліотеки Львівщини і Луганщини

Сьогодні, 19 жовтня, відбулася президія Львівської обласної ради, яка розглянула питання щодо можливості проведення позачергової сесії у вівторок, 20 жовтня.

Рубрика: Політика

21:30 18 жовтня 2020 р.

Об’єднання демсил: хто, з ким і заради чого готовий об'єднатися? – коментар Тимошенко у Львові

Напередодні місцевих виборів політики ВО "Батьківщина" і "Європейської солідарності" заявляли про необхідність об’єднання усіх проукраїнських демократичних сил задля створення більшості в органах місцевого самоврядування і з метою протистояння можливого політичного альянсу «Слуги народу» і ОПЗЖ.

Рубрика: Політика

18:11 18 жовтня 2020 р.

Тимошенко заявила у Львові, що Зеленський затіяв своє «потішне опитування» заради легалізації наркотиків

Юлія Тимошенко вважає, що з п’яти питань до народу, які президент вирішив поставити у день виборів, насправді його цікавить лише одне – про легалізацію канабісу в медичних цілях.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу