СБУ схопила організатора й координатора постачання зброї з Росії на схід України

15:44 4 червня 2014 р.


Фото: sbu.gov.ua

Про це повідомляє в середу прес-центр Служби безпеки.

Прес-центр Служби безпеки інформує сьогодні, 4 червня, в повідомленні «СБУ затримала ватажка злочинного угруповання, який налагодив постачання зброї з РФ для диверсійних груп, що діють на Сході України»:

«Служба безпеки України затримала безпосереднього організатора та координатора постачання з Російської Федерації зброї та боєприпасів для диверсійних та терористичних груп, що діють на території Донецької  та Луганської областей. Встановлено, що громадянин України «Г» в інтересах терористичної організації «Луганська народна республіка» 31.05.14 р., у взаємодії з представниками ГРУ ГШ ЗС РФ, російськими прикордонниками та своїми спільниками з числа місцевих «сепаратистів», організував незаконний в’їзд на територію нашої держави з РФ 7 вантажівок з озброєнням та боєприпасами.

Крім постачання зброї до східних регіонів України, «Г» в інтересах іноземної сторони здійснював вербування громадян з числа колишніх військовослужбовців та співробітників правоохоронних органів у м.Києві та інших регіонах з метою їх подальшої відправки до Донецької та Луганської областей для участі у збройних нападах на місцевих жителів та сили АТО. З метою поширення сепаратистських настроїв в Україні, «Г» організував виготовлення  агітаційних листівок підривної спрямованості, які планував розповсюджувати у м. Києві.

У вказаних друкованих матеріалах містились заклики від імені т.зв. «Київської республіки»  вступати до лав терористичних організацій та чинити спротив чинній владі. Інші листівки, в яких йшлося про «криваві гроші» та «фашизм», планувалось розклеювати на банкоматах м.Києва. 2 червня ц.р. співробітники СБ України затримали трьох спільників «Г», які намагалися організувати постачання з м.Києва амуніції (бронежилети та «розгрузки» загальною вартістю близько 100 тис. грн.) для «сепаратистів» на сході нашої держави.

ГСУ СБ України стосовно «Г» відкрито кримінальне провадження за ст.2583 КК України (створення терористичної групи чи терористичної організації). Здійснюються оперативно-слідчі дії, у т.ч. спрямовані на викриття інших зв’язків «Г» з числа громадян України та РФ, причетних до вказаної злочинної діяльності».

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу