СБУ перешкодила вибуху в натовпі в Одесі

16:28 19 травня 2014 р.


Фото: УНІАН

Як повідомив у понеділок прес-центр Служби безпеки України, цей теракт планували співробітники приватної охоронної структури й громадянин Білорусі.

Прес-центр Служби безпеки України розповів сьогодні, 19 травня, в повідомленні «СБУ попередила теракт в Одесі»:

«У результаті комплексу оперативно-розшукових заходів Службою безпеки України попереджено терористичний акт в місті Одеса. З метою дестабілізації ситуації в Одеському регіоні зловмисники планували 18 травня о 14:00 год. на Куликовому полі, у місці скупчення понад півтори тисячі людей здійснити підрив автомобіля.

Затримано трьох співробітників приватної охоронної структури, які здійснювали приховане візуальне спостереження за Куликовим полем, та громадянина Республіки Білорусь О.Шабаліна, активіста радикальної проросійської структури. Розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 14, ч.1 ст. 258 КК України. Тривають оперативно-розшукові заходи та процесуальні дії.

Під час допиту О.Шабалін зізнався в участі у масових заворушеннях 2 травня в Одесі та підтвердив особисте знайомство з громадянином В.Будьком (відомий як «Боцман», оголошений у розшук за статтями 115 та 294 КК України за участь та застосування вогнепальної зброї 2 травня під час масових заворушень в Одесі). Встановлено, що О.Шабалін мав намір за відповідну фінансову винагороду, отриману від лідерів проросійських сил, створити групу найманців для здійснення провокацій у Луганській області з метою зриву виборчого процесу. Затриманий через посередників встановив контакт та підтримував зв’язок із сепаратистами не лише для виїзду до Луганська, але й для забезпечення умов перебування їх представників у місті Одеса для дестабілізації ситуації в регіоні».

dailylviv.com

До теми

18:26 18 січня 2022 р.

Прикордонники зміцнюють колючим дротом західний кордон

Закуплено майже 300 т сировини, що дасть змогу виготовити загородження для інженерного перекриття близько 62 км українсько-білоруської ділянки кордону. Протяжність усього кордону між Україною і Білоруссю становить становить 1084 км.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу