СБУ і МВС дали дві години на припинення протистояння (відео)

16:16 18 лютого 2014 р.


Фото: lenta-ua.net

У своїй спільній заяві вони погрожують у вівторок: «У разі, якщо о 18.00 безчинства не припиняться, ми будемо зобов’язані навести порядок всіма засобами, передбаченими законом».

Глави СБУ і МВС закликали лідерів опозиції заспокоїти протестувальників і повернутися за стіл переговорів і дають їм на це дві години. Про це йдеться в спільній заяві відомств, оприлюдненій у вівторок.

У ній стверджується, що «екстремісти з опозиції перейшли межу – вони вбивають на вулицях столиці ні в чому невинних людей, знущаються над жінками, палять і підривають будинки та автомобілі», й що у центрі Києва розпочинається хаос, а «лідери опозиції по телефону здійснюють режисуру цих злочинів». Глави СБУ і МВС заявляють також: «Ми не можемо допустити подальшого нагнітання конфлікту. Пересічні громадяни звертаються до влади із закликами навести порядок, повернути стабільність і мир в Україну».

Відтак СБУ і МВС закликають лідерів опозиції негайно заспокоїти протестуючих, припинити збройне протистояння і повернутися за стіл переговорів. Силовики також попередили що «будуть змушені вдатися до жорстких дій, якщо буде продовжуватися безлад: «Треба дати режисерам безпорядку рівно годину часу. У разі, якщо о 18.00 безчинства не припиняться, ми будемо зобов’язані навести порядок всіма засобами, передбаченими законом».

Про це інформує у вівторок «Українська правда».

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу