Санкції ЄС проти Путіна наразі гальмує Франція, – ЗМІ

17:51 6 березня 2014 р.


Фото: Reuters

Її президент Франсуа Олланд (на фото – зліва) заявив, що він не є прихильником таких заходів, бо, за його словами, не потрібно сприяти ескалації ситуації.

«Deutsche Welle» повідомляє сьогодні, 6 березня, що Євросоюз наразі все ще не може визначитися щодо введення санкцій проти Росії у зв'язку з її агресією в Україні.

Зокрема, канцлерка Німеччини Анґела Меркель (на фото – справа) заявила на екстреній зустрічі голів урядів держав-членів Євросоюзу, що проходить в Брюсселі, про можливість прийняття санкцій щодо Росії. «Ми будемо займатися темою санкцій», – підкреслила вона.

За її словами, ймовірність набрання ними чинності залежить від того, як розвиватиметься дипломатичний процес, спрямований на пошук рішень для української кризи. Дії Росії в Криму голова уряду ФРН назвала «неприйнятними».

Своєю чергою, прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон (на фото – в центрі) підкреслив, що Євросоюз повинен «дати зрозуміти російському уряду: те, що сталося, неприйнятно і не може залишитися без наслідків». Натомість президент Франції Франсуа Олланд заявив, що він не є прихильником таких заходів, бо, за його словами, не потрібно сприяти ескалації ситуації.

dailylviv.com

До теми

13:39 27 жовтня 2021 р.

Спорудження паркана на східному кордоні ЄС профінансують 12 країн

На початку жовтня група з 12 країн ЄС закликала Брюссель швидко розробити конкретні рішення та категоричну відповідь для боротьби з інструменталізацією нелегальної міграції та інших гібридних загроз, що постають з боку Білорусі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу