Самовисуванці в Президенти суперечать міжнародній практиці, – політик у Львові

09:52 9 лютого 2019 р.

  • 0
  • 1107


Відео: Львівський прес-клуб

Велика кількість пустопорожніх кандидатів в Президенти призведе до різних похибок, розпорошення та відтягування голосів від тих справжніх кандидатів, які несуть за собою ідею.

Про це 8 лютого, під час засідання прес-центру "Вибори-2019" на тему: "Як рекордна кількість кандидатів у Президенти вплине на результат виборів?",  що відбулося у Львівському прес-клубі, заявив депутат Львівської обласної ради від партії ВО «Батьківщина» Ярослав Качмарик.

- Більшість кандидатів не представляють жодних ідеологічних партій. Але найбільше мене вражають самовисуванці. Це суперечить міжнародній практиці висунення у кандидати в Президенти. А також означає, що ті, хто висунув себе сам, не мають за собою команди, програми та стратегії розвитку держави, - вважає він. 

Він також нагадав, що в 2014 році про своє бажання стати Президентом України оголосила 21 особа. 

До участі у виборах Президента України у 2019 році ЦВК допустила 44 особи з 89 охочих, які подали заявки. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:47 16 липня 2019 р.

У Львові розкажуть, як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Сьогодні, 16 липня у Львівському пресклубі – відеопресконференція на тему «Революція баняків»: як змусити владу виконати закон щодо безкоштовного встановлення індивідуальних лічильників обліку природного газу та позбутися загальнобудинкових газових лічильників».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 456