«Самопоміч» – міф для киян, – політолог

13:07 27 жовтня 2014 р.

Мене не дивує успіх «Самопомочі». Українська інтелігенція довго шукала національно орієнтовану і при цьому інтелігентну політичну силу і знайшла її в «Самопомочі» та в особі мера Садового. І те, що вони наберуть добрий результат, мені особисто, було зрозуміло ще після виборів до Київської міськради.

Про це на засіданні Львівського прес-клубу на тему «Підсумки виборів на Львівщині до Верховної Ради України», яка відбулася в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), зауважив політолог із Санкт-Петербурга Павєл Мєзєрін. 

Також зрозуміло, що багато вихідців зі Львівщини живуть і працюють у Києві, то ж вони і голосували за своїх. Цим він пояснює те, що «Самопоміч» набрала більше голосів саме в Києві, а не у Львові.
- За великим рахунком, голоси за «Самопоміч» - це голоси за мера Садового. Мало хто знає людей, які йдуть за списком, - каже політолог.

Однак, він не вірить в серйозні політичні перспективи цієї партії.

Його підтримує український політолог Анатолій Романюк.

- Це є міф, який сприйняли кияни. До того ж цей міф був добре поданий через телевізійні канали і величезну кількість зовнішніх носіїв, - каже він.

На думку політолога, перспектива партії залежить від входження її в уряд.

- Лідер партії залишається мером. А якщо політична партія проходить в парламент, то відбувається перегрупування сил і на перше місце виходить парламентська франція. Лідер, який не керує парламентською фракцією, або керує дистанційно, не зможе повністю впливати на ситуацію. Тому виникне потреба в формуванні нового лідера, - сказав Анатолій Романюк.

Крім того, за його словами, кампанія була досить дорога і той, хто вклав кошти, буде вимагати компенсації.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

10:11 25 вересня 2020 р.

Сьогодні на Львівщині закінчуються військові навчання «Rapid Trident-2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають кінця двотижневі українсько-американські навчання Rapid Trident-2020. Навчання завершаться сьогодні, 25 вересня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу