«Самопоміч» – партія відстою, а не розвитку, – блогер

15:51 17 вересня 2014 р.


Фото: 24tv.ua

Суспільно-політичні настрої на сьогодні можна характеризувати двома критеріями: розгубленість і роздвоєність.

Про це під час відеомоста між Львовом і Одесою на тему: «Як вибори до Верховної Ради 26 жовтня 2014 року вплинуть на суспільно-політичні настрої Одеської і Львівської областей», який відбувається в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу, повідомив голова ГО «Перехід», блогер Юрій Ситник.
Розгубленість полягає в тому, що люди не побачили можливості якісних змін. Зміни персоналій, яких зараз пропонують у виборчих списках різних партії, вони не передбачають якісного оновлення парламенту, тим паче вони не передбачають зміни системи.
- Зміна системи – це не зміна політичних фігур. Якщо трохи фривольно казати, то якщо ми поміняємо контингент в борделі, то він не стане інститутом благородних дівиць, - вважає Юрій Ситник.  
Політичні партії, які вишли на перегони, мають спільну рису – вони в електоральному розумінні є певні меседжи, лозунги. Але жодна з них не подала чіткої зрозумілої стратегії., програми. Немає шляхів досягнень цілей і шляхів їх досягнення.
- До прикладу, «Самопоміч», партія нашого мера. В її програмі кожна теза починається словами «партія відстоюватиме». Тобто, є відстій, а розвитку немає, - наголосив Юрій Ситник.  
Тому, на його думку, зараз вибори відбуватимуться під гаслом реінкарнації або зомбі. Бо відбувається зомбування.
Що стосується роздвоєності, то є люди, які невдоволені незрозумілою війною, яка чомусь називається АТО, невдоволені незапроваджекнням воєнного стану. А з іншого боку є люди, які очікують, але не бачать зміни в системі.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу