Самооборону Майдану розформують до 16 травня, – РНБО (відео)

21:33 6 травня 2014 р.

Більшість самооборонців поповнять шеренги Національної гвардії

Більшість самооборонців поповнять шеренги Національної гвардії
Фото: facebook.com/andriy.parubiy

Як повідомив її керівник – секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Парубій, відповідний наказ підписано ще вчора.

Керівник самооборони, секретар РНБО Андрій Парубій повідомив сьогодні, 6 травня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», що всі без винятку підрозділи та формування Самооборони Майдану мають терміново – до 16 травня – стати у підпорядкування офіційним структурам влади в Україні відповідно до наказу Ради сотників Майдану. За його словами, відповідний наказ №2 прийнято та підписано ввечері 5 травня на Раді сотників Самооборони Майдану. Відповідно до цього документу, всі підрозділи Самооборони Майдану, які не увійшли до складу спеціальних підрозділів армії, Нацгвардії, МВС та інших формувань, перелічених у Наказі, будуть вважатись такими, що не мають жодного відношення до Самооборони.

ЧЯк повідомляв «Щоденний Львів», сотні Самооборони Майдану переформатують у батальйони Нацгвардії й Територіальної оборони – про це заявив у вівторок командир новоствореного батальйону Територіальної оборони Збройний Сил України Тарас Бородач.


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу