Самооборона Львова готується протидіяти провокаторам (відео)

15:16 7 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: YouTube

Її інструктори провели в середу навчання, на якому відшліфовували майстерність затримання правопорушників.


Сьогодні, 7 травня, інструктори Самооборони Львова провели навчання, на якому відшліфовували майстерність затримання правопорушників, а також ділилися вмінням захищати своє життя. Актуальними такі вишколи є в умовах фактичної інтервенції російського війська на територію України і особливо вони на часі напередодні можливих провокацій у Львові при відзначенні Дня перемоги.

Побувала на тренуванні репортер телеканалу «ZIK» Марічка Жук, яка розповіла:

«Самооборонівці без особливого ентузіазму зустріли нашого кореспондента. Мовляв, робота у нас відповідальна й оприлюднення всіх секретів діяльності активістів можуть зіграти на руку ворогам.

Нагадаємо, до тренувань Народної самооборони можуть долучитися всі охочі. На заняттях навчають  основним правилам самозахисту та розказують про основні способи затримання правопорушників.

Але, при цьому, як переконалася кореспондентка ZIK, про всі секрети боротьби з різного роду негідниками інструктори Самооборони Львова «на камери» розповідати не хочуть. Самооборонівці також займаються громадським наглядом над роботою правоохоронних органів і намагаються чинити опір корупції у різних сферах життя Львова».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини