Самооборона Львова готується протидіяти провокаторам (відео)

15:16 7 травня 2014 р.


Фото: YouTube

Її інструктори провели в середу навчання, на якому відшліфовували майстерність затримання правопорушників.

Сьогодні, 7 травня, інструктори Самооборони Львова провели навчання, на якому відшліфовували майстерність затримання правопорушників, а також ділилися вмінням захищати своє життя. Актуальними такі вишколи є в умовах фактичної інтервенції російського війська на територію України і особливо вони на часі напередодні можливих провокацій у Львові при відзначенні Дня перемоги.

Побувала на тренуванні репортер телеканалу «ZIK» Марічка Жук, яка розповіла:

«Самооборонівці без особливого ентузіазму зустріли нашого кореспондента. Мовляв, робота у нас відповідальна й оприлюднення всіх секретів діяльності активістів можуть зіграти на руку ворогам.

Нагадаємо, до тренувань Народної самооборони можуть долучитися всі охочі. На заняттях навчають  основним правилам самозахисту та розказують про основні способи затримання правопорушників.

Але, при цьому, як переконалася кореспондентка ZIK, про всі секрети боротьби з різного роду негідниками інструктори Самооборони Львова «на камери» розповідати не хочуть. Самооборонівці також займаються громадським наглядом над роботою правоохоронних органів і намагаються чинити опір корупції у різних сферах життя Львова».


Відео:

dailylviv.com

До теми

10:53 17 січня 2022 р.

Порошенко прилетів з Варшави до Києва і сьогодні його чекають у суді

Пʼятий президент України Петро Порошенко після прибуття сьогодні з Варшави до аеропорту «Київ» відмовився від отримання процесуальних документів, повідомила на брифінгу у Державному бюро розслідувань радниця цього відомства із комунікацій Тетяна Сапʼян.

Рубрика: Політика

19:51 16 січня 2022 р.

Справа Порошенка: в аеропорту може стояти 5 тисяч, а на Майдані - 100, - журналіст, волонтер у Львові

Бо всі розуміють: з Порошенка почнеться, а далі цей коток покотиться, - так вважає головний редактор львівської газети «Ратуша» Микола Савельєв.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу