Сайти «Батьківщини» і «Європейської солідарності» замовчують заклик трьох партлідерів

18:59 8 грудня 2019 р.

  • 0

Єдиний партійний сайт – «Голос» – віддзеркалює заяву опозиції щодо перемовин 9 грудня у Парижі лідерів Франції, Німеччини, України і Росії.

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко підписала заклик трьох партій вийти в Києві на "Майдан миру", однак ані на сайті партії, ані на її сторінці у Фейсбуці про цей документ не згадано жодного слова. Опублікована лише заява від 3 грудня про "червоні лінії", які цих три партії не дозволяють перетнути Президентові України Володимиру Зеленському під час його ймовірних домовленостей з президентом Російської Федерації Владіміром Путіним у Парижі 9 грудня. 

Немає жодної інформації про цей заклик трьох - Порошенка, Тимошенко і Вакарчука - і на сайті партії "Європейська солідарність". Таке враження, що офіційний сайт цієї партії завмер ще 9 вересня 2019 року, коли тут була опублікована остання новина. 

Єдиний партійний сайт - "Голос" - віддзеркалює заяву опозиції щодо перемовин 9 грудня у Парижі лідерів Франції, Німеччини, України і Росії. 

Нагадаємо, що експрезидента Петра Порошенка на виборах у квітні підтримали майже 64% виборців на Львівщині.


Відео:

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:00 23 січня 2020 р.

У Львівській міськраді відбудеться сесія

У четвер, 22 січня, о 10.00 у залі засідань Шевченківської районної адміністрації Львова на вулиці Липинського (№11) розпочнеться засідання сесії Львівської міської ради.

Рубрика: Політика

23:44 22 січня 2020 р.

Завтра у Львові радитимуться як переділити три райони

23 січня у приміщенні малої сесійної зали Львівської обласної ради відбудуться публічні консультації з приводу адміністративно-територіального устрою Львівської області в частині Самбірського, Жидачівського та Городоцького районів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Скарга в ЮНЕСКО на забудови у Львові

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу