Садовий висуне Федишина на посаду секретаря Львівради

15:40 16 червня 2015 р.

  • 0
Роман Федишин

Роман Федишин
Фото: Львівського порталу.

Міський голова Львова Андрій Садовий запропонує у п'ятницю депутатам Львівської міської ради обрати секретарем Романа Федишина, відомого підприємця.

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий провів зустріч з керівниками фракцій та головами депутатських груп Львівської міської ради. Під час зустрічі міський голова представив кандидатуру Романа Федишина на вакантну посаду секретаря Львівської міської ради. Відповідна пропозиція буде винесена на голосування на найближче засідання сесії Львівської міської ради, яке відбудеться цієї п’ятниці.

«Я сьогодні мав зустріч з керівниками фракцій і груп Львівської міської ради. Як ви знаєте, міський голова повинен до кінця цієї сесії запропонувати кандидатуру на секретаря міської ради. Дуже багато провів консультацій. Ми зійшлись на кандидатурі Романа Федишина. Він рівновіддалений від усіх депутатських груп та фракцій. Він має великий досвід, як депутат. Він має великий досвід, як самодостатня людина. Завжди принциповий, активний, чесний. Тому я запропонував його кандидатуру, сказав йому, що не може бути часу на роздуми. У п’ятницю, коли будемо мати пленарне засідання, кандидатура пана Романа буде голосуватись на сесії міської ради депутатами.
Кожен депутат міської ради може бути обраний секретарем Ради. Різні фракції, різні групи. Були різні пропозиції, дискусії. У медіа багато озвучувалось прізвищ, я б не хотів їх повторювати. Я дивився з точки зору, щоб людина змогла консолідувати і не було жодних заангажованостей. Бо є одна партія, є друга. Пан Роман завжди стояв на принципах громади міста. Сьогодні, коли я запропонував його кандидатуру, депутати з повагою віднеслись до цієї пропозиції. Думаю, Роман має усі шанси бути обраним на посаду екретаря Ради. Але не буду забігати наперед. У п’ятницю проведемо сесію і подякуємо йому за бажання активно долучитись до роботи в управлінні міста», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий під час брифінгу.

Цей матеріал підготувала для ЗМІ Христина Процак, а поширила його прес-служба Львівської міськради.

Нагадаємо, що колишній секретар Львівської міськради Василь Павлюк тепер працює на дипломатичній роботі - Генеральним консулом у Любліні (Польща).

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:26 6 червня 2020 р.

22-26 червня профспілки готують марші, маніфестації, перекриття доріг, мітинги та збори, - голова у Львові

З 22 до 26 червня Федерація профспілок України планує всеукраїнську попереджувальну акцію протесту в Києві та регіонах, якщо законопроект №2681, який суттєво обмежує права профспілок, Верховна Рада розгляне в першому читанні. Профспілчани планують марші, маніфестації, перекриття доріг, мітинги та збори.

Рубрика: Політика

13:18 5 червня 2020 р.

Львівські та одеські журналісти проти створення нової громадської спілки журналістів

У Львівському пресклубі відбувся відеоміст Львів-Одеса: «Яким є ставлення професійних журналістів до утворення органу спільного регулювання-громадської спілки та його функцій згідно із законопроєктами «Про медіа»? Чому журналісти-члени НСЖУ або НМПУ мали би захотіли вступити у таку нову спілку?».

Рубрика: Політика

Останні новини

Спортивні бази Львівщини готові відкритися у другій половині червня

У Львові працюють моніторингові групи: порушників штрафуватимуть на 17-34 тис грн (відео)

Денис Шмигаль провів нараду щодо ситуації із Covid-19 у Львові та Львівській області

Кількість нових хворих на Covid зростає сім днів поспіль, - МОЗ

ВООЗ дала нові рекомендації із захисту від коронавірусу

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу