Садовий уже заробив посаду в Синютки

20:04 24 вересня 2020 р.

Синютка натякнув, що у випадку його перемоги на виборах мера, міг би взяти Садового на роботу в піарслужбу.

Під час пресконференції у Львівському пресклубі, на якій народний депутат України і кандидат на посаду міського голови Львова Олег Синютка озвучив зарплати і премії чиновників мерії, мова зайшла про те, як житиме Львів після виборів, пише DailyLviv.

На запитання журналіста Андрія Сиротяка «Чи запросите ви у випадку перемоги на роботу Андрія Садового?» Синютка відповів:

- Людина повинна робити те, що їй вдається найкраще. А Андрій Іванович є дуже майстерним піарником. Себе і свою команду він рекламує дуже вдало. Я думаю, така робота йому би підійшла, і він міг би розкрити тут весь свій талант",- зазначив Олег Синютка.

Олег Синютка також заявив, що в нього, замість семи заступників міського голови, як у Садового, було би лише чотири. Без роботи би залишилися заступники з безпеки, розвитку і бізнесу.

За нинішніми підрахунками бухгалтерії міськради, це дало би майже 2 млн грн річної економії фонду оплати праці, порівняно з 2019 роком.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

13:13 19 січня 2022 р.

Місцеві вибори 2022: затверджено величину грошової застави для кандидатів

Центральна виборча комісія постановою від 14 січня 2022 року №8 затвердила середні норми видатків міських, районних у місті, селищних, сільських територіальних і дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення місцевих виборів на 2022 рік.

Рубрика: Політика

23:14 18 січня 2022 р.

Військові літаки доставили в Україну з Великої Британії нові протитанкові засоби (відео)

До України прибула нова партія міжнародної технічної допомоги від Великої Британії Збройним Силам України. Цього разу партнерами було надано нові легкі протитанкові засоби.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу