Садовий уже заробив посаду в Синютки

20:04 24 вересня 2020 р.

Синютка натякнув, що у випадку його перемоги на виборах мера, міг би взяти Садового на роботу в піарслужбу.

Під час пресконференції у Львівському пресклубі, на якій народний депутат України і кандидат на посаду міського голови Львова Олег Синютка озвучив зарплати і премії чиновників мерії, мова зайшла про те, як житиме Львів після виборів, пише DailyLviv.

На запитання журналіста Андрія Сиротяка «Чи запросите ви у випадку перемоги на роботу Андрія Садового?» Синютка відповів:

- Людина повинна робити те, що їй вдається найкраще. А Андрій Іванович є дуже майстерним піарником. Себе і свою команду він рекламує дуже вдало. Я думаю, така робота йому би підійшла, і він міг би розкрити тут весь свій талант",- зазначив Олег Синютка.

Олег Синютка також заявив, що в нього, замість семи заступників міського голови, як у Садового, було би лише чотири. Без роботи би залишилися заступники з безпеки, розвитку і бізнесу.

За нинішніми підрахунками бухгалтерії міськради, це дало би майже 2 млн грн річної економії фонду оплати праці, порівняно з 2019 роком.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

10:45 20 жовтня 2020 р.

Covid-19: у Львові розповіли - як голосувати

У цю неділю, 25 жовтня, в Україні відбуватимуться вибори до місцевих рад. За словами мера Львова, вибори відбуватимуться з дотриманням усіх карантинних вимог.

Рубрика: Політика

20:01 19 жовтня 2020 р.

Голова ЛОР запропонував замовити заборонену книгу «Справа Василя Стуса» для кожної бібліотеки Львівщини і Луганщини

Сьогодні, 19 жовтня, відбулася президія Львівської обласної ради, яка розглянула питання щодо можливості проведення позачергової сесії у вівторок, 20 жовтня.

Рубрика: Політика

21:30 18 жовтня 2020 р.

Об’єднання демсил: хто, з ким і заради чого готовий об'єднатися? – коментар Тимошенко у Львові

Напередодні місцевих виборів політики ВО "Батьківщина" і "Європейської солідарності" заявляли про необхідність об’єднання усіх проукраїнських демократичних сил задля створення більшості в органах місцевого самоврядування і з метою протистояння можливого політичного альянсу «Слуги народу» і ОПЗЖ.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу