Садовий голосував разом з дружиною і тещею. Без дітей

14:25 22 листопада 2020 р.

Фото до новини

Міський голова Львова Андрій Садовий проголосував на виборчій дільниці № 461949, що на вул. Миколи Некрасова, 59 (середня школа «Лідер»). На виборчу дільницю мер прийшов з дружиною і тещею.

У коментарі журналістам Андрій Садовий вкотре закликав львів'ян не нехтувати виборами та прийти і віддати свій голос. Про це пресслужба ЛМР повідомила DailyLviv.

«Сьогодні - тільки добрі зміни. Паспорт взяли, з першого разу проголосували. Все чітко і, я думаю, що все буде гаразд. Ми маємо явку приблизно 2% різниці від тої явки, яка була у першому турі. Маємо тривожні сигнали з Личаківського району, особливо у Винниках. Там знов люди знаходять в себе прописаних невідомих людей. Поліція зараз цим займається. Також на деяких дільницях виявили вже підписані протоколи головою та секретарем. Я хочу, аби всі, хто є у виборчому процесі зрозуміли, що треба мати повагу до рішення львів'ян. Я би нікому не рекомендував шахраювати. Це недопустимо. Я переконаний, що Львів покаже і приклад явки, і приклад класних позитивних змін.

Львів — це місто, яким пишається вся Україна, і ми маємо завжди показувати хороший приклад. Явка поки що є нижчою, ніж у першому турі. Подивимось, що буде в другій половині дня. Молодь іде зазвичай іде голосувати пізніше.

Якщо ти громадянин, і ти відчуваєш себе львів'янином, який хоче жити у класному місті, то потрібно зробити крок — прийди та проголосуй. Покажи приклад, аби твої друзі та колеги прийшли. Це так класно, щоб Львів показав найкращу явку в Україні. Я розумію, що складна ситуація, коронавірус, багато проблем, але потрібно зробити цей крок — вірити, йти і робити вибір", — зазначив Андрій Садовий.

Нагадаємо, сьогодні відбувається другий тур виборів на посаду голови Львівської ОТГ. Виборчі дільниці працюють з 08.00 до 20.00 год. Загалом у м. Львові є 571 705 виборці.

Довідка

У Франківському районі є 59 виборчих дільниць, з них 3 — спеціальні (в лікарнях). Район налічує 109 тис. 121 виборець.

У Галицькому районі є 28 виборчих дільниць, з них 4 — спеціальні (в лікарнях). Район налічує 39 тис. 452 виборці.

У Залізничному районі є 49 постійних виборчих дільниць (усі - загальні). Район налічує 103 тис. 355 виборців.

У Сихівському районі налічується 60 постійних виборчих дільниць, з них 4 — спеціальні (в медичних закладах). Загальна кількість виборців — 115 тис. 604 виборці.

У Личаківському районі є 50 виборчих дільниць, з яких 6 — спеціальні (в лікарнях). Загальна кількість виборців — 83 тис. 554.

У Шевченківському районі є 62 дільниці, з них 1 — спеціальна. Район налічує 121 тис 619 виборців.

Про те, як і з ким голосував конкурент Андрія Садового на виборах голови Львівської ОТГ нардеп Олег Синютка, поки що немає публічних повідомлень.

Садовий не забув про паспорт, а Синютка - про ДШВ (відео)

ДВК: на 13.00 у Львові проголосувало 12,5% виборців. Інформація за районами

У Львові сьогодні вибирають голову Львівської ОТГ - одного з двох

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів