Рятувальники готові забезпечити дільниці пересувними електростанціями. Але потреби в цьому ще немає (відео)

15:01 26 жовтня 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

На сьогодні роботу виборчих дільниць на Львівщині забезпечують усі працівники служби надзвичайної ситуації та курсанти, які збираються стати рятувальниками.

Про це під час відеомарафону на тему: «Львівщина обирає Верховну Раду України», який відбувається  в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), повідомив начальник відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Львівській області Віталій Туровцев.

За його словами, напередодні виборів їхні працівники перевірили всі дільниці, щоби під час виборів не сталося пожеж чи інших надзвичайних ситуаціях. І вже в день виборів чергують в області 600 рятувальників та підготовлено 200 одиниць техніки, які готові в будьякий момент виїхати на виклик.

- Усі патрулі підсилені ще й курсантами, які об’їжджають дільниці та перевіряють, - каже Віталій Туровцев.

Крім того, за його словами, рятувальники підготували справні пересувні електростанції, які підключать, якщо раптом на дільницях зникне електроенергія. Також, звісно, на Львівщині очікують і готові до  повідомлень про замінування дільниць.

Ці слова підтвердив і заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний. За його словами, на цей момент уже є повідомлення з кількох дільниць, де щезла електроенергія, та на одній вимкнули опалення. Однак це є звичайні аварії, усуненням яких уже займаються аварійні бригади.
Наразі, як стверджує Юрій Підлісний, голосування на Львівщині проходить спокійно і в рамках закону.  


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу