Розвідувальні групи ДУК «Правий сектор» були скеровані на Закарпаття ще минулої осені, – Шараскін

13:48 13 липня 2015 р.

З минулої осені для роботи на Закарпаття були скеровані розвідувальні групи ДУК «Правий сектор». Зараз уже з цієї інформації знято режим секретності, тому про це можна говорити.

Про це щойно, під час прес-конференції на тему: "Влада розпочала відстріл добровольців. Кривава провокація владоможців проти бійців Добровольчого українського корпусу", яка відбувається у Львівському прес-клубі, повідомив офіційний речник ДУК "Правий сектор" Андрій Шараскін.

- Про те, що там працював російський криміналітет і дуже активно працював «Йоббік», знають і правоохоронні органи, і СБУ, - стверджує він.

Нагадаємо, керівники «Правого сектора» стверджують, що сам в Закарпатті розташовані бази, де готують сепаратистів. Проте дотепер таких інформацій на загал не надходило.

- Ми знали, що може бути таке, але ми не очікували на таку цинічну поведінку, що на відмову в співпраці і переділі в долі на кордоні відразу був використаний план «Б», - заявив Андрій Шараскін.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:21 4 грудня 2021 р.

Відзначення 30-ї річниці ЗСУ за участю Володимира Зеленського: у Львові перекриють дві вулиці

У понеділок, 6 грудня о 17:50 годині у Львові на площі біля Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбудеться телеміст з нагоди відзначення 30-ї річниці Збройних Сил України за участю Президента України Володимира Зеленського.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу