Розвідцентри з Новосибірська, Санкт-Петербурга, Підмосков’я щодня заходять на сайт Міноборони України, – медіацентр

14:56 4 лютого 2015 р.

Ворог вишуковує військову інформацію у новинах від цивільних журналістів, - військовий Не показуйте кількість машин, не показуйте колони, не кажіть куди вони їдуть, не показуйте людей! Тому що для тих, хто рухається в тих колонах, це - потенційна небезпека.

До цього під час прес-конференції-дискусії у Львівському прес-клубі на тему:  «Як висвітлення у ЗМІ 4-ої хвилі мобілізації впливає на її хід?» закликав журналістів керівник Західного регіонального медіа-центру Міноборони України, підполковник Олександр Поронюк.
- В Україні працюють диверсійні групи, в тому числі і за межами військового конфлікту. І не треба накликати біду, - повторює військовий.
За його словами, кожного ранку спеціалісти медіа-центру перевіряють, хто відвідував їх сайт.
- Новосибірськ, Санкт-Петербург, Підмосков’я. Тому що там розміщені розвідувальні центри. І вони дивляться, що там ті «бандерівці» придумали і які інформації у нас стоять, - каже Поронюк.
Як приклад такої переробленої фейкової інформації військові згадали інформацію про вже відому всім бабусю з Львівщини, яка пройшла військовий вишкіл. А ось московські пропагандисти написали, що латвійські інструктори вже навіть бабусь-бандерівок готують до війни з росіянами.
Що стосується порівнянь з минулими хвилями мобілізації, то ця хвиля мобілізації в інформаційному плані відрізняється від попередніх тим, що вже майже не лунає закликів «все пропало, нас злили».
- Якщо ви пам’ятаєте попередні хвилі мобілізації, то звучало: «Все пропало, нічого немає, нічого держава не дає, нічим не забезпечила, забрали всіх, кого можна». А тепер йде більш виважено і толерантно, - каже Олександр Поронюк.
На його думку «цивільні» журналісти грішать неякісністю та недобросовісністю. Так, для прикладу, не розрізняють поняття «мобілізація» та «призов на строкову службу», дозволяють собі показувати номери на зброї. А це, на думку представників медіа-центру,  стає основним джерелом інформації для ворога та загибелі українських військових.
- І якщо ви не затерли номер або дали повністю ім’я командира, потім його легко ідентифікувати на передовій. Потім засилається розвідувальна група і знищується наша техніка, - попередили військові журналісти.
Хоча вони зізнаються, що в такий спосіб вираховують ворожу інформацію і наші спецслужби.
- Позавчора була розбита колона техніки, яка була минулого року на параді в Москві. І через те, що її вдалося ідентифікувати, стало можливість довести, що росіяни на Донбасі воюють, - кажуть військові.

dailylviv.com

До теми

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

21:04 17 вересня 2021 р.

У Львівській облраді заслухають керівників прокуратури та податкової

VII чергова сесія Львівської обласної ради розпочне свою роботу у четвер, 30 вересня. Відповідне рішення сьогодні ухвалила президія обласної ради. У порядку денному сесії – майже 70 питань.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу