Розпочав роботу Офіс позаштатних радників при ЛОДА

21:34 16 грудня 2019 р.

З ініціативи голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського розпочав роботу Офіс позаштатних радників при облдержадміністрації. Відтак, позаштатні радники зможуть вносити свої пропозиції та аналізувати пріоритетні напрямки розвитку Львівщини.

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Як заявив сьогодні, 16 грудня, під час першого засідання Офісу радників Маркіян Мальський, до цього консультативно-дорадчого органу входить голова та позаштатні радники, що формуватимуть кластери груп радників за функціональними напрямками роботи при обласній державній адміністрації.

«Кожен позаштатний радник аналізуватиме не лише різні суспільні процеси, а й вноситиме пропозиції щодо вдосконалення, підвищення ефективності роботи структурних підрозділів облдержадміністрації», – зауважив очільник Львівщини.

Зі свого боку, голова Офісу позаштатних радників при ЛОДА Галина Янко зазначила, що кожен охочий та готовий віддавати себе для роботи у спільній справі може долучитися до команди.

«Офіс радників – відкритий для всіх! Ми залучатимемо експертів не лише з України, а й з-за кордону. А ті, хто проявлять ініціативність стануть позаштатними радниками у різних галузях», – каже Галина Янко.

Голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський переконаний, що чим більше експертних середовищ долучаться до вирішення різноманітних питань, тим якісніше буде їхнє розв’язання і область розвиватиметься.

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу