Росії до колючого дроту не звикати

10:38 28 жовтня 2013 р.

  • 0
  • 2686


Фото: ressaure


Відео: youtube.com

Трохи більше 20 років тому колючим дротом був обгороджений увесь кордон тодішнього СРСР на суходолі. Тепер, нібито, російські прикордонники почали виставляти загородження з колючого дроту на кордоні з Україною. Про це повідомляє телеканал ІРТА.

Такі споруди з'явилися, зокрема, в Луганській області. Коли саме це сталося, не уточнюється. У повідомленні підкреслено, що ініціативі росіян не праділи місцеві жителі, які раніше практично безперешкодно перетинали кордон. Справа в тому, що у багатьох українців у прикордонних селах (з російського боку) живуть близькі родичі, дістатися до яких тепер стало значно важче.

За даними телеканалу, раніше РФ і Україна домовилися про створення спрощеного пропускного пункту (для жителів прикордонних районів) в Луганській області, однак проект так і не був реалізований через брак фінансування.

Як зазначає «Центр транспортних стратегій», зміна ситуації у прикордонній зоні може бути пов'язано з наміром офіційного Києва підписати угоду про асоціацію з ЄС. Росія раніше неодноразово критикувала ці плани, пропонуючи Україні стати повноправним членом Митного союзу (в якому республіка в даний час має статус спостерігача).

Протяжність сухопутного російсько-українського кордону становить більше двох тисяч кілометрів. Угода про його демаркацію міністрами закордонних справ двох країн підписано 17 травня 2010 року в Києві. У листопаді 2012-го поблизу автомобільного пункту пропуску Сеньківка Чернігівської області було встановлено перший прикордонний стовп. Про це повідомляє російськи й сайт lenta.ru

Щоправда, цей сайт нічого не каже про громадян Росії, які мають родичів в Україні. Чи сподобається колючий дріт їм?

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:48 9 листопада 2019 р.

Поліція Львівщини розпочала перевірку інциденту у Пресклубі з перешкоджання журналістській діяльності

Сьогодні, 9 листопада, поліція розпочала перевірку звернення Львівського пресклубу про спробу перешкоджання професійній журналістській діяльності. Вона полягає в намаганні групи з трьох десятків осіб, які називали себе представниками організацій, пов’язаних з АТО, зірвати пресконференцію у Львівському пресклубі одного з народних депутатів.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1953

15:01 8 листопада 2019 р.

У Львівському пресклубі три десятки осіб перешкоджали журналістській діяльності

Сьогодні, 8 листопада, о 12.25 у приміщення Львівського пресклубу, який розташований у Львові на проспекті Шевченка, 11, увірвалося три десятки осіб, які називали себе представниками організацій, пов’язаних з АТО.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 2451

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нардепи збережуть недоторканність?

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Чи безпечні крани Львова?

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу