Росіяни погрожують, що війна на Донбасі може перекинутися на інші регіони України

12:30 24 червня 2015 р.

  • 0


Фото: pikabu.ru

Постійний представник Російської Федерації при ОБСЄ Андрєй Кєлін пригрозив розширенням території конфлікту, який триває на Донбасі.

Постійний представник Російської Федерації при Організації безпеки і співробітництва в Європі Андрєй Кєлін звинуватив Захід у подвійних стандартах при виконанні умов Мінських домовленостей, відтак пригрозив: «Пора зрозуміти, що якщо продовжувати в тому ж ключі, то зіткнення на Донбасі можуть придбати новий масштаб, що далеко виходитиме за межі цього регіону. Ні Росія, ні інші сусіди України, ні країни Європейського Союзу, впевнені, в цьому не зацікавлені».

Про це мовиться в заяві, розміщеній на сайті міністерства закордонних справ РФ. Натомість його глава Сєргєй Лавров заявив, за підсумками зустрічі глав МЗС «нормандської четвірки», що «Мінські угоди по врегулюванню ситуації в Україні зберігають свою актуальність саме як пакет». Він також твердив: «Є таке відчуття, що є сили, які хочуть підірвати процес. Не буду називати адреси. Деяким кращий військовий сценарій, хтось хоче, щоб ситуація погіршувалася. Всі чотири міністри твердо виступили проти таких спроб, щоб «Мінськ-2» залишався основою спільних зусиль. Наша спільна рішучість – не допустити зриву Мінських домовленостей. На сьогоднішній зустрічі чітко проявилося розуміння небезпеки дій деяких сил, які намагаються звалити ситуацію у площину військового рішення».

Лавров також знову заявив про «необхідність прямого діалогу Києва» з терористичними угрупованнями «ДНР» і «ЛНР», підкресливши: «Основну частину часу приділили темі, яка займає багато уваги і в бесідах наших керівників, – завдання налагодження прямого діалогу між Києвом, Луганськом та Донецьком щодо виконання ключових положень Мінських домовленостей». 

Про це також повідомляється на сайті МЗС РФ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:29 29 травня 2020 р.

Граматичні помилки, відсутність структури, розмиті терміни – Львів та Суми проаналізували законопроєкти «Про медіа»

У Львівському пресклубі відбувся відеоміст Львів-Суми: «Повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у законопроєктах «Про медіа» (№2693 і №2693-1): надмірні чи недостатні?».

Рубрика: Політика

11:14 28 травня 2020 р.

Відеоміст Львів-Суми: повноваження Нацради з питань телебачення і радіомовлення - надмірні?

Сьогодні, 28 травня, о 12.00 у Львівському пресклубі - відеоміст Львів-Суми: “Повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у законопроєктах "Про медіа" (№2693 і №2693-1): надмірні чи недостатні?”.

Рубрика: Політика