Росіяни готують для провокацій захоплені в Криму українські літаки, – «ІС»

10:44 3 червня 2014 р.


Фото: sprotyv.info

Про це попереджає у вівторок спільнота «Інформаційний Спротив».

Спільнота військових експертів і журналістів «Інформаційний Спротив» інформує в повідомленні «Росія буде використовати для провокацій українські літаки, захоплені в Криму, – «ІС»:

За оперативними даними групи «Інформаційний Спротив», російські військові планують використовувати для провокацій на території України літаки МіГ-29 українських Повітряних сил, захоплені в Криму. Зокрема, на даний час йде завантаження боєкомплектів і заправка бойових літаків, захоплених на аеродромі «Бельбек».

Раніше російська сторона передала Україні 37 українських літаків, захоплених у Криму, в основному – технічно несправних. Коли справа дійшла до передачі справної авіатехніки, росіяни різко припинили процес передачі». 

На аеродромі «Бельбек» зараз росіянами підготовлено до використання 9 літаків МіГ-29 (7 – бойових, 2 – навчально-бойових). Ці літаки мають українські розпізнавальні знаки і оснащені системою розпізнавання «свій-чужий», що використовується у ЗС України.

За нашими даними, частина цих літаків готується для використання з території Криму, частину буде перекинуто на територію Росії – на аеродроми в Ростовській області».

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу