Росіяни готують для провокацій захоплені в Криму українські літаки, – «ІС»

10:44 3 червня 2014 р.


Фото: sprotyv.info

Про це попереджає у вівторок спільнота «Інформаційний Спротив».

Спільнота військових експертів і журналістів «Інформаційний Спротив» інформує в повідомленні «Росія буде використовати для провокацій українські літаки, захоплені в Криму, – «ІС»:

За оперативними даними групи «Інформаційний Спротив», російські військові планують використовувати для провокацій на території України літаки МіГ-29 українських Повітряних сил, захоплені в Криму. Зокрема, на даний час йде завантаження боєкомплектів і заправка бойових літаків, захоплених на аеродромі «Бельбек».

Раніше російська сторона передала Україні 37 українських літаків, захоплених у Криму, в основному – технічно несправних. Коли справа дійшла до передачі справної авіатехніки, росіяни різко припинили процес передачі». 

На аеродромі «Бельбек» зараз росіянами підготовлено до використання 9 літаків МіГ-29 (7 – бойових, 2 – навчально-бойових). Ці літаки мають українські розпізнавальні знаки і оснащені системою розпізнавання «свій-чужий», що використовується у ЗС України.

За нашими даними, частина цих літаків готується для використання з території Криму, частину буде перекинуто на територію Росії – на аеродроми в Ростовській області».

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу