Росія "захиститься ракетами" від якісніших і дешевших товарів з ЄС

00:57 20 листопада 2013 р.

Фото до новини


Фото: kolyan.net

Президент Російської Федерації Владімір Путін ініціює єдину систему протиповітряної оборони для Митного союзу.

Росія має намір сформувати єдину систему протиповітряної оборони з Вірменією і Казахстаном. А також посилити її з Білоруссю. Про це заявив президент РФ Владімір Путін у вівторок, повідомляє РИА Новости. "Плануємо також підсилити єдину систему ППО з Білоруссю, приступити до формування подібних регіональних систем з Вірменією і Казахстаном", - сказав Путін. За його словами, створення єдиної системи ППО економічного союзу "служить зміцненню миру і стабільності на євразійському просторі". Він зазначив, що в поточному році успішно пройшли російсько-білоруські стратегічні навчання "Захід- 2013", а на черзі - створення регіональних угруповань військ за участю Вірменії, Білорусії, Казахстану і Таджикистану. 

"Будемо розширювати взаємодію з нашими традиційними партнерами і союзниками, насамперед з державами-учасниками ОДКБ, ШОС і СНД", - додав Путін. Як відомо, Росія дуже різко виступає проти створення за участю США в Європі єдиної системи протиракетної оборони.

Така ініціатива Путіна, на думку експертів, тільки сприятиме гонці озброєнь і нагнітанню протистояння між Європою і пострадянськими країнами-сателітами Росії.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів