Росія вимагає, щоб США «враховували її інтереси в українському питанні»

15:03 25 січня 2014 р.


Фото: 7days-ua.com

Про це заявив її постійний представник при ООН Віталій Чуркін.

Відповідаючи в інтерв'ю американському телеканалу на запитання про те, чого Російська Федерація чекає від США сьогодні, він стверджував, що «не бачить з боку Сполучених Штатів розуміння того, що в питанні євроінтеграції України необхідно враховувати й інтереси Росії». Чуркін сказав також:

«Більше торгівлі і дійсно бути серйознішими в тому, щоб брати до уваги інтереси один одного. Думаю, що європейці зрозуміли, що своїм прагненням втягнути Україну в цю угоду про асоціацію вони вчинили нерозсудливо, оскільки торкнулися того, що є украй важливим і для Росії, і для України. Особисто я не бачу цього (розуміння. – Ред.) з боку Сполучених Штатів».

За словами Чуркіна, США «на жаль, діють в дуже провокаційній манері стосовно України» у спробі вчинити тиск на уряд країни. Російський дипломат твердив також: «Коли (український уряд. – Ред.) намагається вжити заходів для того, щоб запобігти руйнуванню центральної частини Києва, а в США говорять, що спецпідрозділи міліції мають бути виведені з міста – як це можна ще розглядати?».

Чуркін також піддав критиці політику Вашингтона, коли вводяться санкції стосовно державних чиновників, і водночас абсолютно не звертається увага на дії тих, хто намагається дестабілізувати ситуацію в країні. Згідно з оцінкою російського дипломата, такий підхід США «дуже мало враховує інтереси українського народу».

Про це повідомляє сьогодні, 25 січня, «Укрінформ».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу