Росія відвела від кордонів України тисячі військових, але залишила там десятки тисяч, – НАТО

17:40 28 травня 2014 р.


Фото: itar-tass

Повідомляючи про це в середу, прес-служба Північноатлантичного альянсу наголошує: «Велика частина російських сил залишається в безпосередній близькості від кордону й готовою до проведення операцій в короткий термін».

Аненція «УНН» інформує сьогодні, 28 травня, в повідомленні «У НАТО підтвердили відведення частини російських військ від кордону з Україною»:

«НАТО підтверджує відведення частини російських військ від кордону з Україною. Про це повідомив представник прес-служби Північноатлантичного альянсу, передає УНН з посиланням на Reuters.

За його словами, які наводить агентство Reuters, від українського кордону відведені «тисячі військовослужбовців, але десятки тисяч там як і раніше залишаються».

«Зараз велика частина дислокованих російських сил залишається в безпосередній близькості від кордону і залишається готовою до проведення операцій в короткий термін», – цитує агентство представника прес-служби.

За первинною оцінкою НАТО, на кордоні з Україною було дислоковано близько 40 тис. російських військовослужбовців. Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін ще два тижні тому заявив, що російські війська отримали наказ відійти від кордону з Україною на місця своєї постійної дислокації».

Як інформував «Щоденний Львів», російські війська не згорнули на кордонах України інфраструктуру для вторгнення – про це повідомив у середу голова Держприкордонслужби Микола Литвин.

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу