Росія відвела від кордонів України тисячі військових, але залишила там десятки тисяч, – НАТО

17:40 28 травня 2014 р.


Фото: itar-tass

Повідомляючи про це в середу, прес-служба Північноатлантичного альянсу наголошує: «Велика частина російських сил залишається в безпосередній близькості від кордону й готовою до проведення операцій в короткий термін».

Аненція «УНН» інформує сьогодні, 28 травня, в повідомленні «У НАТО підтвердили відведення частини російських військ від кордону з Україною»:

«НАТО підтверджує відведення частини російських військ від кордону з Україною. Про це повідомив представник прес-служби Північноатлантичного альянсу, передає УНН з посиланням на Reuters.

За його словами, які наводить агентство Reuters, від українського кордону відведені «тисячі військовослужбовців, але десятки тисяч там як і раніше залишаються».

«Зараз велика частина дислокованих російських сил залишається в безпосередній близькості від кордону і залишається готовою до проведення операцій в короткий термін», – цитує агентство представника прес-служби.

За первинною оцінкою НАТО, на кордоні з Україною було дислоковано близько 40 тис. російських військовослужбовців. Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін ще два тижні тому заявив, що російські війська отримали наказ відійти від кордону з Україною на місця своєї постійної дислокації».

Як інформував «Щоденний Львів», російські війська не згорнули на кордонах України інфраструктуру для вторгнення – про це повідомив у середу голова Держприкордонслужби Микола Литвин.

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу