Росія відмовилася роззброювати диверсантів на сході України

13:30 3 травня 2014 р.


Фото: Reuters

Прес-секретар президента РФ заявив у суботу, що вона нібито «фактично втратила свій вплив» на них.

Російська інформагенція «РИА Новости» цитує сьогодні, 3 травня, заяву прес-секретар президента РФ Путіна – Дмітрія Пєскова, який стверджував у суботу, що після трагічних подій в Одесі, за його словами, «Росії чи будь-який інший країні фактично буде неможливо вмовити людей на південному сході України до роззброєння». Прес-секретар запевняє: «Відтепер Росія фактично втратила свій вплив на цих людей, тому що їх неможливо буде вмовити роззброїтися на тлі прямої загрози для їх життя з боку радикалів, націоналістів і збройних сил , які виконують злочинні накази і вбивають своє населення».

Натомість на запитання журналіста про можливу військову допомогу південному сходу України з боку РФ прес-секретар Путіна відреагував так: «Я не можу відповісти на це питання. Безумовно, глава держави найуважнішим чином спостерігає за тим, що відбувається, і аналізує ситуацію на предмет подальших дій Росії. Ми розуміємо, що без діалогу з нашими європейськими партнерами врегулювання практично неможливе. Але ми не можемо шукати діалог самі. У готовності і бажанні вести адекватний діалог на тлі згаданої заяви ми глибоко сумніваємося», - сказав він.

«РИА Новости» додає також: «У Москві дії Києва назвали каральною акцією, яка фактично знищує останню надію на життєздатність женевських домовленостей по деескалації ситуації на Україні».

dailylviv.com

До теми

23:52 25 жовтня 2020 р.

У ЦВК повідомили, коли будуть результати місцевих виборів

Остаточні результати місцевих виборів в Україні можуть бути встановлені за три-п’ять днів, повідомив увечері 25 жовтня заступник голови Центральної виборчої комісії Сергій Дубовик.

Рубрика: Політика

23:43 25 жовтня 2020 р.

Для 40% виборців бюлетені були заскладними

У день виборів 25 жовтня 2020 року серед тих, хто голосував, 40% відповіли, що їм було складно розібратися з бюлетенями, 13% - дуже складно і 27% - трохи складно.

Рубрика: Політика

23:25 25 жовтня 2020 р.

Екзит-пол у Сокільницькій ОТГ: лідирує сільський голова

Понад 50% голосів виборців у Сокільницькій ОТГ дістав чинний сільський голова Тарас Сулимко. Такі результати опитування, здійсненого незалежним дослідницьким центром «Соціоінформ».

Рубрика: Політика

22:08 25 жовтня 2020 р.

Місцеві вибори-2020: явка виборців у Львові - 38,6%

Усі дільниці у Львові зачинились вчасно. Триває підрахунок голосів. Загальна явка виборців по місту в середньому становить 38,6%, тобто проголосувало 221 797 осіб.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу