Росія відмовилася роззброювати диверсантів на сході України

13:30 3 травня 2014 р.


Фото: Reuters

Прес-секретар президента РФ заявив у суботу, що вона нібито «фактично втратила свій вплив» на них.

Російська інформагенція «РИА Новости» цитує сьогодні, 3 травня, заяву прес-секретар президента РФ Путіна – Дмітрія Пєскова, який стверджував у суботу, що після трагічних подій в Одесі, за його словами, «Росії чи будь-який інший країні фактично буде неможливо вмовити людей на південному сході України до роззброєння». Прес-секретар запевняє: «Відтепер Росія фактично втратила свій вплив на цих людей, тому що їх неможливо буде вмовити роззброїтися на тлі прямої загрози для їх життя з боку радикалів, націоналістів і збройних сил , які виконують злочинні накази і вбивають своє населення».

Натомість на запитання журналіста про можливу військову допомогу південному сходу України з боку РФ прес-секретар Путіна відреагував так: «Я не можу відповісти на це питання. Безумовно, глава держави найуважнішим чином спостерігає за тим, що відбувається, і аналізує ситуацію на предмет подальших дій Росії. Ми розуміємо, що без діалогу з нашими європейськими партнерами врегулювання практично неможливе. Але ми не можемо шукати діалог самі. У готовності і бажанні вести адекватний діалог на тлі згаданої заяви ми глибоко сумніваємося», - сказав він.

«РИА Новости» додає також: «У Москві дії Києва назвали каральною акцією, яка фактично знищує останню надію на життєздатність женевських домовленостей по деескалації ситуації на Україні».

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

11:53 23 січня 2022 р.

Москва хоче шляхом агресії змінити владу в Україні: жалюгідні кандидатури

Адміністрація США має подібну з Форін офісом Великої Британії інформацію, що метою російського вторгнення в Україну є зміна українською влади на лояльну до Москви.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу