Росія стягує до кордону з Україною танки та артилерію для їх перекидання на Донбас, – держдеп США (відео)

11:03 21 червня 2014 р.


Фото: uapress.info

За інформацією Білого дому, на південному заході Росії накопичується той тип артилерії, який використовується українськими силами, але більше не застосовується у РФ.

Інформагенція «Reuters» цитує заяву прес-секретаря Держдепартаменту США Джен Псакі про те, що Росія зосередила танки та артилерію на кордоні з Україною для їх перекидання бойовикам на Донбасі. Речник Білого дому стверджує: «Ми говорили минулої п'ятниці, що Росія перекинула в Східну Україну три своїх танки та ракетні установки з місць бойового розгортання на південному заході РФ. Ми маємо інформацію про додаткові танки, які були підготовлені до відправки з тих же місць (дислокації російських військ – ред.). У нас є інформація, що додаткові танки були підготовлені до відправки на схід України. У нас також є інформація, що Росія накопичила артилерію на південному заході Росії, в тому числі той тип артилерії, який використовується українськими силами, але більше не застосовується у РФ. Ми вважаємо, що Росія робить це для того, щоб забезпечувати цим озброєнням бойовиків на Сході України».


Відео: Інтер

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу