Росія спробує захопити Донецьку та Луганську області цілковито, – експерт

18:03 20 лютого 2015 р.

Доля України цікавить Європу та США найменше і тільки з тієї причини, щоби росіяни не дійшли до Європи. Україна трактується ними як можливий буфер, як своєрідний захисний пояс.

Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом – Москвою– Петрозаводськом на тему: «Як цьогорічні мінські домовленості вплинуть на агресивну політику Росії проти України і реакцію на війну в Донбасі країн ЄС і США?» заявив львівський громадський діяч Андрій Іонов.

- Очевидно, європейські лідери та американці страшенно бояться, що ж робити з Росією, яка раптом розпадеться. Що може представляти собою Росія без Путіна, який зараз в якоюсь мірою консолідує російське суспільство. Зараз рейтинг підтримки Путіна достатньо високий. Але Путін – це збірний образ, це група, яка тримає Росію в наморднику. А що буде, якщо Росія розпадеться? Чи не отримаємо ми багато територій з ядерною зброєю? Ось чого боїться Європа. Що страшніше:  розпад Росії чи дати можливість Путіну залишитися в якихось межах, в коридорі, який контролюється?, – каже львів’янин.

За його словами, хотілося би, щоби Мінськ-2 закінчився миром. Нехай поганим миром (солом’яною згодою), але миром. Але те, що зараз відбувається, наразі свідчить про те, що якщо й буде мир чи перемир’я, то, на жаль, не довго.

- Обов’язково, на мою думку, відбудеться спроба захопити Донецьку та Луганську області цілковито. Можливі спроби та територіальні претензії, які будуть розвиватися й далі. Зміст зрозумілий: розбалансувати ситуацію та забезпечити тривалий процес нестабільності для того, щоби Україні було важко відбутися як державі. І таким чином зробити все, щоби українська держава розвалилася або перетворилася на банального сателіта, - вважає Андрій Іонов.

Тому, на його думку, як би не хотілося вірити, що мінські переговори закінчаться миром, на жаль, це не так. І ця російська імперськість, яка завжди була, на відміну від українського хуторянства, призведе до того, що тиск буде продовжуватися і на цьому не закінчиться.

- Що стосується бандформувань, то без зброї та грошей вони дуже швидко злідківуються. Історія показує:всі ці махновщини, семенівщини закінчувалися дуже швидко – регулярні частини вводилися і на цьому все, - каже він. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

21:04 17 вересня 2021 р.

У Львівській облраді заслухають керівників прокуратури та податкової

VII чергова сесія Львівської обласної ради розпочне свою роботу у четвер, 30 вересня. Відповідне рішення сьогодні ухвалила президія обласної ради. У порядку денному сесії – майже 70 питань.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу