Росія продовжуватиме військові дії в Україні, – польський генерал

13:12 13 жовтня 2016 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Якби я знав, що діється в голові Путіна, то я би виграв мільйон доларів. Що йому в голові, того не знає ніхто.

Про це сьогодні, 13 жовтня, під час прес-конференції на тему: «Хто кому сьогодні більше потрібен: Україні – НАТО чи НАТО – Україна?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив заступник командувача Стратегічних сил НАТО, (2010-2013 рр.), представник Республіки Польща в НАТО (2009-2010 рр.) генерал Мєчислав Бєнєк.

- Але знаю точно, що анексія Криму дуже багато коштувала Росії та підірвала її економіку. І санкції на Росію накладені саме через анексію Криму, - каже він.

Також генерал НАТО вважає, що Путін намагатиметься всіляко шкодити Україні.

- Я думаю, що Росія і далі буде продовжувати свої військові дії на території України. Але далеко не просунеться. Наприклад, він не зайде з боку Молдови, хоча в нас були такі побоювання. Але він отримав достойну відсіч. Проте будь-які його кроки неочікувані, -  Мєчислав Бєнєк не береться прогнозувати непрогнозоване.

Генерал дуже вражений, як українське суспільство та українські збройні сили зуміли так швидко перетворитися з руїни на бойову армію.
- Відвага людей, які не мали ні зброї, ні амуніції, ні техніки, але зуміли все це швидко і якісно зорганізувати й захищати свою вітчизну, вражає, - каже генерал.

Він нагадав, що Росія під виглядом гуманітарної допомоги підвозила зброю та снаряди терористам та своїм військовим, а з України вивозила заводи й техніку, які виробляли зброю і до того були розташовані в Луганську.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:42 1 грудня 2020 р.

Головою Львівської обласної ради обрали Ірину Гримак з ЄС. Бюлетені хочуть перевірити в поліції

Такі результати таємного голосування депутатів, що відбулося сьогодні у сесійній залі Львівської обласної ради. Перед ним у залі сталася гаряча дискусія щодо позначок у бюлетені і виступів двох кандидатів з програмами.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу