РФ продовжує перекидати на Донбас важке озброєння й нарощувати війська на кордоні з Україною, – Держдеп

10:34 23 квітня 2015 р.


Фото: iPress.ua

Державний департамент США повідомив також: «Нині спостерігається найбільша кількість систем російської ППО на сході України».

Росія нарощує системи протиповітряної оборони на сході Україні та проводить військові навчання проросійських бойовиків з використанням сучасної техніки. Про це, як передав сьогодні, 23 квітня, кореспондент агенції «Укрінформ», оголосив в офіційній заяві в середу Державний департамент Сполучених Штатів. 

«Нині спостерігається найбільша кількість систем російської ППО на сході України, починаючи з минулого серпня... Крім того, наростаючий та більш складний характер навчань не залишає сумнівів у тому, що Росія бере в них участь. До навчань також залучені російські БПЛА (безпілотні літальні апарати), що є безпомилковою ознакою присутності Росії», – наголошується в документі. 

«Після збереження відносно стабільного рівня присутності військ вздовж кордону, «Росія знову відправляє туди додаткові підрозділи, – констатували також у Вашингтоні. – Таким чином, кількість російських військ на кордоні з Україною стане найбільшою з жовтня 2014-го року».

До того ж, Росія перегрупувала військові підрозділи біля Бєлгорода, навпроти Харкова. «Росія продовжує постачати важке озброєння до східної України з часу набуття чинності режиму припинення вогню відповідно до Мінської угоди від 15-го лютого», –акцентували увагу у Держдепартаменті США.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу