Росія перекинула в Україну сотні провокаторів із Криму й Придністров’я, – «ІО» (відео)

12:12 6 травня 2014 р.


Фото: Reuters

Такі дані спільноти «Інформаційного Опір» повідомляє у вівторок її координатор – керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитра Тимчук.

Керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитра Тимчук повідомляє сьогодні, 6 травня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» такі дані спільноти «Інформаційного Опір», роботу якої він координує:

«Щодо проникнення провокаторів і диверсантів на територію України:

1. Стосовно появи вчора в м. Антрацит вантажних автомобілів «КамАЗ» з екстремістами під російськими прапорами.

Інформація про можливу спробу диверсантів перетнути кордон на автотранспорті в цьому районі надійшла до відповідних держструктури України вранці 5 травня. Оперативно були вжиті заходи з посилення охорони держкордону з залученням додаткових сил Держприкордонслужби, СБУ та ЗС України. Фактів перетину кордону колоною автотранспорту з групами громадян зафіксовано не було.

По даній ситуації зараз працюють спецслужби і правоохоронці. Не виключається версія проведення даної акції екстремістами Донбасу з імітуванням «прориву через кордон » екстремістів з Росії.

2. Щодо кордону з Придністров'ям.

За нашими даними, за останні три доби з території Придністров'я на територію України було перекинуто до 250 «туристів Путіна» і диверсантів. Їх завдання – продовжувати дестабілізувати ситуацію в південних регіонах нашої країни. Пік дестабілізації намічено на 9 травня.

Дані громадяни раніше прибували в Придністров'ї з Росії під керівництвом співробітників ФСБ РФ, про що впродовж березня-квітня інформувала група «Інформаційний Опір». Українські спецслужби вживають заходів з нейтралізації даних груп екстремістів.

3. Щодо Криму.

З Криму продовжують прибувати в Одеську область екстремісти, координовані російськими спецслужбами.

Оскільки силами Держприкордонслужби України на адміністративному кордоні АРК забезпечений жорсткий контроль в'їжджають на материк громадян, диверсанти і провокатори змінили тактику. Вони, будучи громадянами України, які проживають у Криму та завербовані російськими спецслужбами, в'їжджають на материк поодинці або невеликими групами під виглядом звичайних громадян. Діючи в тісній координації з місцевими сепаратистами, зброю отримують на місці. Українські спецслужби також вживають заходів».

Як повідомляв «Щоденний Львів», постпред Росії анонсував прибуття з неї в Україну наступних диверсантів, а секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій заявив у вівторок, що російські диверсанти запланували на 8-9 травня провокації в семи областях України


Відео: Sergej Sergeev

dailylviv.com

До теми

19:21 28 січня 2022 р.

На дев'ятому році російсько-української війни у Львові приймають Програму національного спротиву

Міський голова Андрій Садовий у відеозверненні розповів, якими навиками мають володіти львів’яни в сьогоднішніх умовах, а також закликав керівників інших українських громад гуртуватись та долучатись до спільної з державою праці над стратегією національного спротиву.

Рубрика: Політика

12:46 28 січня 2022 р.

На Яворівському полігоні розпочалися стрільби з з британської протитанкової системи NLAW (відео)

Сьогодні, 28 січня, на Яворівському полігоні проходять бойові стрільби з британської протитанкової системи NLAW, яка вже перебуває на озброєнні української армії.

Рубрика: Політика

12:30 28 січня 2022 р.

У Львові підготували план дій на випадок повномасштабного військового вторгнення Росії

У мерії Львова підготували план дій та підготовки у випадку розгортання повномасштабних військових дій на території України. Програма національного спротиву передбачає навчання мешканців Львівської міської територіальної громади, співпрацю з батальйонами, які розташовані на території львівської громади, та розвиток інфраструктури.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу