Росія перекинула в Україну сотні провокаторів із Криму й Придністров’я, – «ІО» (відео)

12:12 6 травня 2014 р.


Фото: Reuters

Такі дані спільноти «Інформаційного Опір» повідомляє у вівторок її координатор – керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитра Тимчук.

Керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитра Тимчук повідомляє сьогодні, 6 травня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» такі дані спільноти «Інформаційного Опір», роботу якої він координує:

«Щодо проникнення провокаторів і диверсантів на територію України:

1. Стосовно появи вчора в м. Антрацит вантажних автомобілів «КамАЗ» з екстремістами під російськими прапорами.

Інформація про можливу спробу диверсантів перетнути кордон на автотранспорті в цьому районі надійшла до відповідних держструктури України вранці 5 травня. Оперативно були вжиті заходи з посилення охорони держкордону з залученням додаткових сил Держприкордонслужби, СБУ та ЗС України. Фактів перетину кордону колоною автотранспорту з групами громадян зафіксовано не було.

По даній ситуації зараз працюють спецслужби і правоохоронці. Не виключається версія проведення даної акції екстремістами Донбасу з імітуванням «прориву через кордон » екстремістів з Росії.

2. Щодо кордону з Придністров'ям.

За нашими даними, за останні три доби з території Придністров'я на територію України було перекинуто до 250 «туристів Путіна» і диверсантів. Їх завдання – продовжувати дестабілізувати ситуацію в південних регіонах нашої країни. Пік дестабілізації намічено на 9 травня.

Дані громадяни раніше прибували в Придністров'ї з Росії під керівництвом співробітників ФСБ РФ, про що впродовж березня-квітня інформувала група «Інформаційний Опір». Українські спецслужби вживають заходів з нейтралізації даних груп екстремістів.

3. Щодо Криму.

З Криму продовжують прибувати в Одеську область екстремісти, координовані російськими спецслужбами.

Оскільки силами Держприкордонслужби України на адміністративному кордоні АРК забезпечений жорсткий контроль в'їжджають на материк громадян, диверсанти і провокатори змінили тактику. Вони, будучи громадянами України, які проживають у Криму та завербовані російськими спецслужбами, в'їжджають на материк поодинці або невеликими групами під виглядом звичайних громадян. Діючи в тісній координації з місцевими сепаратистами, зброю отримують на місці. Українські спецслужби також вживають заходів».

Як повідомляв «Щоденний Львів», постпред Росії анонсував прибуття з неї в Україну наступних диверсантів, а секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій заявив у вівторок, що російські диверсанти запланували на 8-9 травня провокації в семи областях України


Відео: Sergej Sergeev

dailylviv.com

До теми

19:08 22 жовтня 2020 р.

Творчі спілки Львівщини закликали голосувати за Силу і честь на виборах 25 жовтня

Ліга творчої інтелігенції та творчих спілок Львівщини підтримала партію "Сила і честь" на виборах до рад Львівщині та закликала голосувати за Юрія Візняка та Любомира Сопільника.

Рубрика: Політика

14:40 22 жовтня 2020 р.

Тарас Кльофа обійшов усіх у Фейсбуці, а Ігор Васюник найбільше витратився на рекламу в соцмережах

13 зі 17 кандидатів, які претендують на посаду очільника Львівської міської територіальної громади, використовують тренд політичного піару – рекламу у соціальних мережах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу