Росія перекинула до кордону з Україною підрозділи 76-ї Псковської десантно-штурмової дивізії, – РНБО (відео)

15:58 16 червня 2014 р.


Фото: euroradio.fm

Про це заявив у понеділок секретар Ради національної безпеки та оборони Андрій Парубій.

Як передає сьогодні, 16 червня, кореспондент УНІАН, секретар Ради національної безпеки та оборони Андрій Парубій заявив у понеділок на прес-конференції:

«У нас є інформація, що 15 червня Збройні сили РФ до прикордонного з Україною району передислокували підрозділи 76-ї Псковської десантно-штурмової дивізії, а також 4 військово-транспортними літаками Іл-76 здійснено перекидання особового складу, близько 150 військовослужбовців і техніки. Вони знаходяться за 20 км від України.

Крім того, планується відправка до прикордонних з Україною районів РФ батальйонів тактичної групи берегової оборони військ. Війська ЗС Росії, які зосереджені поблизу державного кордону України, нараховують 16 тис. військовослужбовців, також на території Криму зосереджено до 22 тис. військовослужбовців, і на території Придністров’я до 3,5 тис. військовослужбовців, які готові перейти до більш активних дій».

Натомість агенція «Укрінформ» цитує в понеділок заяву керівника Центру військово-політичних досліджень і координатора спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитра Тимчука про те, що колона російських танків дійсно рухається з Ростова у напрямку України, але в 50-кілометрову прикордонну зону вони не входили. Він припустив, що колона могла зупинитися, хоча й зазначив: на те, щоб подолати 50-кілометрову відстань, навіть у складі колони, не знадобиться багато часу.


Відео: Громадське ТБ

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу